Reklama

Reklama

Emocjonująca strażacka rywalizacja w powiecie kutnowskim! Konkurencje nie były łatwe [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Za nami wyjątkowa sportowa impreza w powiecie kutnowskim. Do wspólnej rywalizacji stanęło siedem drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Strzelce. Kto okazał się najlepszy? Jak przebiegły zawody? Więcej w artykule poniżej oraz w galerii zdjęć.

Reklama

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze odbyły się w minioną sobotę, 6 sierpnia, na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, jedna Kobieca Drużyna Pożarnicza oraz jedna Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. 

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem wójta gminy Strzelce i prezesa zarządu oddziału gminnego ZOSP RP w Strzelcach – Tomasza Grabowskiego.

W jakiej kolejności uplasowały się startujące w zawodach drużyny?

I miejsce - OSP z Długołęki

II miejsce - OSP z „Hodowli Roślin Strzelce” Sp. z o.o. Grupa IHAR

III miejsce - OSP z Muchnic Nowych 

IV miejsce - OSP z Przyzorza

V miejsce – OSP z Klonowca Starego

W kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych I miejsce zajęły ochotniczki z Przyzorza, a w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych I miejsce zdobyli młodzi strażacy z Długołęki.

Pamiątkowe puchary, okolicznościowe dyplomy i atrakcyjne nagrody wręczał wójt gminy Strzelce Tomasz Grabowski wspólnie z Komendantem Gminnym Związku OSP RP dh Grzegorzem Pasiewiczem oraz Honorowym Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Strzelcach dh Marianem Adamusiakiem.

Na zakończenie imprezy wójt gminy Strzelce wręczył dh Marianowi Adamusiakowi pamiątkowy grawerton z życzeniami samych radosnych chwil na dalsze lata z okazji 75. urodzin.

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Strzelcach, a fundatorem nagród dla najlepszych drużyn był wójt gminy Strzelce.

Honorowym partnerem Zawodów Sportowo-Pożarniczych był Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Województwo Łódzkie.

Info: Gmina Strzelce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy