Reklama

Reklama

"Na autostradzie należy spodziewać się poważnych utrudnień". Ważna informacja dla kierowców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe(archiwum)

"Na autostradzie należy spodziewać się poważnych utrudnień". Ważna informacja dla kierowców - Zdjęcie główne

GDDKiA informuje o utrudnieniach, które jutro będą występować na autostradzie A1 | foto poglądowe(archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że jutro przez kilka godzin należy spodziewać się utrudnień na autostradzie A1.

Reklama

- W związku z koniecznością usunięcia słupa energetycznego z pasa rozdziału na 342 kilometrze autostrady A1, między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Tuszyn, jutro w godzinach od 8.00 do 16.00 należy spodziewać się poważnych utrudnień – informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji w łódzkiej GDDKiA.

Przeprowadzenie prac będzie wiązało się z koniecznością wyłączenia pasów: szybkiego i środkowego na obu jezdniach autostrady: zarówno w kierunku Katowic, jak i Łodzi. Jazda będzie więc możliwa tylko jednym pasem – wolnym.

- Aby ominąć miejsce prac, należy: jadąc od strony Katowic na węźle Piotrków Trybunalski Zachód kierować się w stronę Warszawy, po czym po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ, skręcić na DK12/91 w stronę Łodzi. Na autostradę będzie można ponownie wjechać na węźle Tuszyn i kontynuować jazdę w kierunku Łodzi – zaznacza M. Zalewski.

Analogicznie w przeciwnym kierunku. (Na węźle Tuszyn zjeżdżamy na DK12/91 kierując się na Piotrków Trybunalski, po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ należy skręcić na S8 w stronę Wrocławia, po czym na węźle Piotrków Trybunalski Zachód powrócić na autostradę A1 w kierunku Katowic).

- W dniu prowadzonych prac dla kierowców dodatkowo wyświetlane będą komunikaty na tablicach zmiennej treści. Apelujemy o rozwagę i cierpliwość. Zachęcamy także do rozważenia wyboru alternatywnej trasy podróży – podkreśla GDDKiA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy