Reklama

Reklama

Gmina pomoże mieszkańcom. Już jutro rusza nabór wniosków do programu

Opublikowano: wt, 12 kwi 2022 08:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Burmistrz Krośniewic oraz Miejsko -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krośniewicach zapraszają mieszkańców do skorzystania z usług opieki na odległość. Nabór wniosków do programu rusza już w środę, 13 kwietnia. Na czym polega? Kto może z niego skorzystać?

Reklama

Chodzi o program „Korpus wsparcia seniorów" na rok 2022 - Moduł II. Jego adresatami są mieszkańcy gminy Krośniewice, osoby w wieku 65 lat i więcej mające problem z samodzielnym funkcjonowaniem ze względu na stan zdrowia, prowadzące samodzielne gospodarstwo domowe lub mieszkające z osobami bliskimi, które nie są w stanie zapewnić im wystarczającego wsparcia.

 Celem programu jest zapewnienie dostępu do „opieki na odległość” poprzez zakup oraz pokrycie kosztów użytkowania tzw. „opasek bezpieczeństwa”. Uczestnik Programu za usługę „opieki na odległość” nie ponosi odpłatności.

 Nabór do programu trwa od 13 kwietnia 2022r. do 22 kwietnia 2022r.

 Warunkiem uczestnictwa w programie jest zgłoszenie się do udziału w Programie poprzez złożenie w siedzibie MGOPS Formularza zgłoszeniowego (do pobrania w siedzibie MGOPS lub na stronie www.mgops.krosniewice.pl) lub przesłanie formularza pocztą tradycyjną na adres MGOPS czy też za pośrednictwem e-mail.

 O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń (data i godzina).

 Więcej informacji:

 Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krośniewicach 

ul. Poznańska 15 

99-340 Krośniewice

 tel. 24 2523545  

 www.mgops.krosniewice.pl

 Program „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022 – Moduł II finansowany jest w całości ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

 Regulamin wraz z formularzem na stronie BIP MGOPS:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)