Reklama

Reklama

Groźny wypadek w regionie. Dachował bus przewożący butle gazowe [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do groźnego zdarzenia drogowego doszło kilka dni temu w sąsiednim powiecie łęczyckim. W jednej z miejscowości samochód przewożący butle z gazem wpadł w poślizg i dachował. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Reklama

21 grudnia o godz. 11.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu dostawczego przewożącego butle propan-butan o pojemności 11 kg. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Leszcze pod Łęczycą. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził, że samochód dostawczy przewożący ok. 50 sztuk butli propan-butan 11 kg, wpadł w poślizg i znajduje się w przydrożnym rowie. Nie stwierdzono osób poszkodowanych – informuje asp. Grzegorz Sobiński, oficer prasowy KP PSP w Łęczycy.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie dostawczym, sprawdzeniu szczelności butli propan-butan za pomocą urządzenia pomiarowego oraz czujnika wielogazowego (po wykonanych czynnościach nie stwierdzono rozszczelnienia butli), a także kierowaniu ruchem drogowym.

O zaistniałym zdarzeniu poinformowano Transportowy Dozór Techniczny.

W interwencji trwającej nieco ponad 1,5 godziny brały udział 3 zastępy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy oraz 1 zastęp z OSP Leźnica Mała - łącznie 15 strażaków.

Info: KP PSP w Łęczycy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy