Happy end dla koszykarek MKS

Happy end dla koszykarek MKS - Zdjęcie główne

WydarzeniaDzisiaj drużyna koszykarek MKS IVAX rozegrała ostatni mecz w sezonie I ligi na parkiecie SP nr 9 w Kutnie. Przeciwnikiem MKS był KS Piaseczno. Koszykarki zwyciężyły 70:67, w kwartach: 15:19, 23:17, 7:15 i 25:16. Najlepiej punktowały: M. Mikołajczyk (18), S. Korczak (18) i E. Wielec (12).

"To był najlepszy mecz w przeciągu ostatniego miesiąca. Bardzo zacięty i emocjonujący. Na 13 sekund przed końcem przegrywaliśmy dwoma punktami,a mimo to udało się. Mecz miał w sobie wiele dramaturgii, był na wysokimpoziomie. Widać było zadowolenie ze strony publiki" - komentuje trener,Adam Pawłowski.

Natomiast w zeszłą niedzielę, 26 lutego, koszykarki w ramach rozgrywek juniorek wygrały z Widzewem Łódź 80:52, w kwartach: 21:16, 19:11, 15:18 i 25:8. Najlepiej punktowały: L. Sawicka (20) i S. Korczak (16). Jutro drużyna koszykarek zagra na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym, również w kategorii juniorek. Życzymy powodzenia!