Reklama

Reklama

Impreza taneczna, sport i sporo więcej. Finał WOŚP także w Żychlinie [PROGRAM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sporo atrakcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czekać będzie na mieszkańców Żychlina. Odbędzie się m.in. plenerowa impreza taneczna.

Reklama

Wczoraj informowaliśmy o tym, jakie wydarzenia odbędą się w Kutnie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś sprawdzamy, jak ten weekend będzie wyglądał w Żychlinie.

Tamtejszy finał odbędzie się pod hasłem „Kultura Gra z Orkiestrą”. 28 stycznia od godz. 13:00 do 15:00 w sali widowiskowej Żychlińskiego Domu Kultury będzie się odbywał taneczny challenge dla WOŚP w którym wezmą udział dzieci (koszt 10 zł, trzeba zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Żychlińskiego Domu Kultury).

Od godz 17:00 do 20:00 przewidziano sportowy challenge dla WOŚP. Wezmą w nią udział goście honorowi: Agnieszka Kajak, Andrzej Kapes i Andrzej Dzięgielewski. Wydarzenie przewidziano zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Minimalna opłata wynosi 20 zł od osoby.

Na sportowy challenge złożą się tabata, crossfit, aerobik i zumba. Przed wydarzeniem także warto zapoznać się z regulaminem.

Z kolei o godz. 20:15 rozpocznie się pokaz taneczny.

29 stycznia jest dniem w którym w całej Polsce przypadnie kulminacyjny punkt finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Żychlińskim Domu Kultury od godz. 16:00 do 19:00 będą się odbywać warsztaty szycia pt. „Igłą i Nitką dla WOŚP”. 

Przewidziano je dla dzieci od 10 roku życia. Zapisy odbywają się w sekretariacie Żychlińskiego Domu Kultury, liczba miejsc jest ograniczona, a koszt udziału w warsztatach to 30 zł.

Od godz. 16:00 do 19:00 będziemy mogli spotkać druhów Ochotniczej Straży Pożarnej z Żychlina. Będą oni prowadzić pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Z kolei o godz. 19:00 ruszy Finałowa Rozgrzewka, czyli plenerowa impreza taneczna. Przewidziano, że zabawa potrwa do godz. 21:00.

Bliższe informacje na plakacie w galerii zdjęć. Zapisy i szczegóły w sekretariacie Żychlińskiego Domu Kultury, oraz pod numerem telefonu 24 351 20 57.

Organizatorzy przypominają, że cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy