Reklama

Reklama

Już dziś poznamy tegoroczną Królową Róż! Zobacz kandydatki

Opublikowano: sob, 14 maj 2022 10:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lada moment poznamy 13. Królową Róż. Dzisiejszego popołudnia, spośród 11 kandydatek, jury wyłoni dziewczynę, która we wrześniu założy koronę i na stałe zapisze się w historii naszego miasta.

Reklama

Kandydatki muszą spełniać tylko dwa warunki: urodzić się w Kutnie lub mieszkać/uczyć się w mieście róż; najpóźniej w dniu castingu mieć ukończone 18 lat.

Jury wybierze jedną z 11 ostatnich kandydatek. Są nimi: Sandra, Zuzanna, Maria, Wiktoria, Natalia, Julia, Paulina, Martyna, Aleksandra i dwie Karoliny! 

Jak wygląda casting?

Najpierw zaproszono wszystkie kandydatki na salę i przedstawiono jury. Potem rozpoczyna się I etap stacjonarny, który składa się z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży (max. 3 minuty).

Na koniec jury wybiera kandydatki, które przejdą do II etapu. Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

Jak wygląda II etap?

II etap castingu będzie składał się z następujących części: rozmowy, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznam wyniki castingu?

Jury po obradach zaprosi wszystkie kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy