Reklama

Reklama

"Kochajcie się mamo i tato": o co chodzi z gigantycznym plakatem w Kutnie?

Opublikowano: 25 marca 2021 06:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od pewnego czasu przy drodze krajowej nr 92 w Kutnie można spotkać plakat z hasłem „Kochajcie się mamo i tato”. O co chodzi? Kto odpowiada za jego powieszenie?

Reklama

Przy drodze krajowej nr 92 w ciągu ulicy Sklęczkowskiej znalazł się bilbord z wielkim napisem „kochajcie się mamo i tato”. Na plakacie umieszczono także adres strony internetowej: www.sychar.org.

Sychar to chrześcijańska wspólnota trudnych małżeństw głosząca, że każde sakramentalne małżeństwo przechodzące przez problemy da się uratować.

- Charyzmatem wspólnoty jest wiara, że każde trudne sakramentalne małżeństwo przeżywające kryzys, ma szanse na uratowanie! Współpracując aktywnie z Jezusem Chrystusem - Bogiem w każdej sytuacji, nawet po ludzku patrząc beznadziejnej, możliwe jest odrodzenie małżeństwa – czytamy na stronie Stowarzyszenia Trudnych Małżeństw Sychar.

Jeśli zaś chodzi o same bilbordy wiszące w wielu polskich miastach, w tym w Kutnie – gazeta.pl ustaliła, że za finansowaniem kampanii stoi Fundacja Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara z siedzibą w Kornicach. Przewodniczy jej człowiek, którego znajdziemy w zestawieniu najbogatszych Polaków magazynu Forbes, właściciel firmy EKO-OKNA Mariusz Kłosek.

Fundacja ma na swoim koncie także akcję o wydźwięku antyaborcyjnym. W wielu miastach pojawiły się plakaty i bilbordy z rysunkiem dziecka połączonego pępowiną z łonem w kształcie serca. Można zauważyć też inne plakaty z tej samej serii: przedstawiające twarz dziecka z obrazu USG i napisem „Mam 5 miesięcy” i teraz najnowsze z hasłem „kochajcie się mamo i tato”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)
 • 4 miesiące temu | ocena +17 / -10

  Amen

  Tak, w przesłaniu z bilboardu chodzi o rodzinę, o normalność, o to, że mama to mama a tato to tato i tylko taki układ gwarantuje prawidłowe wychowanie dziecka. Żadne lewackie bzdurne gadki i ich bezmyślne, chore pomysły tego nie zmienią. Tym bardziej propaganda bardzo stronniczych mediów czy podrzędnych portali.

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -5

   Hetero

   To się mylisz. Bilbordy rozwieszaja lbgt-towcy. A chodzi im oto, że jak masz syna pedała a córka to lesbą to masz ich kochać

 • 4 miesiące temu | ocena +4 / -9

  Xyz

  Lewacka propaganda na rodzenie się dzieci w Polsce. Skoro Polacy nie chcą się rozmnażać, to za niedługo pojawią się samce z bliskiego wschodu (kraje arabskie) i zapłodni polskie kobiety mając 5-7 dzieci.

 • 4 miesiące temu | ocena +5 / -6

  Rozsmieszony

  Jaki tato, jaka mamo? Lewący się pogubli. Powinno być Rodzicu 1.rodzicu2

 • 4 miesiące temu | ocena +3 / -0

  czytelnikodczasudoczasuboinaczejsienieda

  DO PLAKATU NIE MAM NIC , ale czy redaktor zna pojęcie i znaczenie wyrazu"GIGANTYCZNY" ?? używa redaktor , gigantyczny korek ,gigantyczna powódź, a może gigantyczna kanapka ? :) weź kolego do serca radę i zejdź z gigantycznego krzesła i stan na naszej nie gigantycznej ziemię a teraz zapoznaj się na przyszłość... Synonimy do słowa gigantyczny 1. ogromny, przeogromny, olbrzymi, potężny, przepotężny, kolosalny, monstrualny, wielki, niebotyczny, niebosiężny, tytaniczny, mamuci, cyklopowy, homeryczny, kosmiczny, astronomiczny, gargantuiczny, poetbezkresny, poetbezbrzeżny, bezmierny, bezgraniczny, nadludzki, nieludzki, ponadludzki, niezmierzony, nieprzeliczony, niezmierny, zawrotny, na dużą/szeroką skalę

  • 4 miesiące temu | ocena +0 / -0

   rzywy jaszczomp.

   Dla młodych jeszcze-wielki w ch....

  • 4 miesiące temu | ocena +10 / -3

   Renia

   Piszący ten artykuł już odpowiedział sobie, ale sam tego jeszcze nie wie o co tu chodzi, podpowiem o RODZINĘ.