Reklama

Reklama

"Kochajcie się mamo i tato": o co chodzi z gigantycznym plakatem w Kutnie?

Opublikowano: czw, 25 mar 2021 06:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od pewnego czasu przy drodze krajowej nr 92 w Kutnie można spotkać plakat z hasłem „Kochajcie się mamo i tato”. O co chodzi? Kto odpowiada za jego powieszenie?

Reklama

Przy drodze krajowej nr 92 w ciągu ulicy Sklęczkowskiej znalazł się bilbord z wielkim napisem „kochajcie się mamo i tato”. Na plakacie umieszczono także adres strony internetowej: www.sychar.org.

Sychar to chrześcijańska wspólnota trudnych małżeństw głosząca, że każde sakramentalne małżeństwo przechodzące przez problemy da się uratować.

- Charyzmatem wspólnoty jest wiara, że każde trudne sakramentalne małżeństwo przeżywające kryzys, ma szanse na uratowanie! Współpracując aktywnie z Jezusem Chrystusem - Bogiem w każdej sytuacji, nawet po ludzku patrząc beznadziejnej, możliwe jest odrodzenie małżeństwa – czytamy na stronie Stowarzyszenia Trudnych Małżeństw Sychar.

Jeśli zaś chodzi o same bilbordy wiszące w wielu polskich miastach, w tym w Kutnie – gazeta.pl ustaliła, że za finansowaniem kampanii stoi Fundacja Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara z siedzibą w Kornicach. Przewodniczy jej człowiek, którego znajdziemy w zestawieniu najbogatszych Polaków magazynu Forbes, właściciel firmy EKO-OKNA Mariusz Kłosek.

Fundacja ma na swoim koncie także akcję o wydźwięku antyaborcyjnym. W wielu miastach pojawiły się plakaty i bilbordy z rysunkiem dziecka połączonego pępowiną z łonem w kształcie serca. Można zauważyć też inne plakaty z tej samej serii: przedstawiające twarz dziecka z obrazu USG i napisem „Mam 5 miesięcy” i teraz najnowsze z hasłem „kochajcie się mamo i tato”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)
 • rok temu | ocena +17 / -10

  Amen

  Tak, w przesłaniu z bilboardu chodzi o rodzinę, o normalność, o to, że mama to mama a tato to tato i tylko taki układ gwarantuje prawidłowe wychowanie dziecka. Żadne lewackie bzdurne gadki i ich bezmyślne, chore pomysły tego nie zmienią. Tym bardziej propaganda bardzo stronniczych mediów czy podrzędnych portali.

  • rok temu | ocena +1 / -5

   Hetero

   To się mylisz. Bilbordy rozwieszaja lbgt-towcy. A chodzi im oto, że jak masz syna pedała a córka to lesbą to masz ich kochać

 • rok temu | ocena +4 / -9

  Xyz

  Lewacka propaganda na rodzenie się dzieci w Polsce. Skoro Polacy nie chcą się rozmnażać, to za niedługo pojawią się samce z bliskiego wschodu (kraje arabskie) i zapłodni polskie kobiety mając 5-7 dzieci.

 • rok temu | ocena +5 / -6

  Rozsmieszony

  Jaki tato, jaka mamo? Lewący się pogubli. Powinno być Rodzicu 1.rodzicu2

 • rok temu | ocena +3 / -0

  czytelnikodczasudoczasuboinaczejsienieda

  DO PLAKATU NIE MAM NIC , ale czy redaktor zna pojęcie i znaczenie wyrazu"GIGANTYCZNY" ?? używa redaktor , gigantyczny korek ,gigantyczna powódź, a może gigantyczna kanapka ? :) weź kolego do serca radę i zejdź z gigantycznego krzesła i stan na naszej nie gigantycznej ziemię a teraz zapoznaj się na przyszłość... Synonimy do słowa gigantyczny ... Rozwiń

  • rok temu | ocena +0 / -0

   rzywy jaszczomp.

   Dla młodych jeszcze-wielki w ch....

  • rok temu | ocena +10 / -3

   Renia

   Piszący ten artykuł już odpowiedział sobie, ale sam tego jeszcze nie wie o co tu chodzi, podpowiem o RODZINĘ.