Reklama

Reklama

Na ulicach Kutna pojawiły się chrześcijańskie bilbordy. Kto zorganizował tę akcję? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 12 maj 2022 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie przy wiadukcie w ciągu ul. Łęczyckiej i przy ul. Barlickiego można spotkać bilbordy z napisem „Jesteśmy Piękni Twoim Pięknem Panie”, narysowanymi hostią i serduszkami. Inicjatorem akcji jest fundacja, która nieco ponad rok temu także pojawiła się w naszym mieście, wówczas z nieco innym przesłaniem.

Reklama

Podobne bilbordy pojawiły się w innych polskich miastach, w tym np. w sąsiednim Łowiczu. Kształt rysunków i hasło zamieszczone na bilbordach mogą sugerować, że wyszły one spod ręki dziecka. 

Sama nazwa organizatora akcji może wskazywać, że nie jest to zabieg przypadkowy. Za wszystkim stoi fundacja mówiąca o sobie, że jej celem jest wspieranie rodzin.

Konkretnie to fundacja Nasze Dzieci z Kornic. Przewodniczy jej człowiek, którego znajdziemy w zestawieniu najbogatszych Polaków, właściciel firmy EKO-OKNA Mariusz Kłosek.

Na stronie internetowej fundacji czytamy, że jest to inicjatywa charytatywna, bazująca na trzech filarach: Edukacja – Wiara – Zdrowie. 

- Jej celem jest wspieranie rodzin, jako naturalnego i najważniejszego środowiska wychowawczego dla człowieka. Jesteśmy po to, żeby pomagać - to myśl przewodnia naszych działań. Każdego dnia rozwiązujemy trudności osób, które wychodzą z założenia, że ich problem nie jest możliwy do rozwiązania. Do każdej Waszej trudności podchodzimy indywidualnie i w pełnej dyskrecji – zapewnia fundacja.

Co ciekawe nieco ponad rok temu ta sama fundacja  - również m.in. w Kutnie - przeprowadziła podobną akcję. Wówczas w naszym mieście mogliśmy natknąć się na gigantyczny napis „Kochajcie się Mamo i Tato”.

Oprócz tego organizują akcje antyaborcyjne. W polskich miastach pojawiały się  plakaty i bilbordy z rysunkiem dziecka połączonego pępowiną z łonem w kształcie serca. 

Wieszali też np. bilbordy przedstawiające twarz dziecka z obrazu USG i napisem „Mam 5 miesięcy”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy