Reklama

Krośniewianka wygrywa I Memoriał im. Krzysztofa Hyzopskiego

Opublikowano:
Autor:

Krośniewianka wygrywa I Memoriał im. Krzysztofa Hyzopskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj na hali sportowej w Krośniewicach odbył się I Memoriał im. Krzysztofa Hyzopskiego. Gospodarz turnieju MKS Expom Krośniewianka nie dał szans swoim przeciwnikom i zgarnął trofeum zdobywając komplet punktów.W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Na parkiecie pojawiły się takie drużyny jak KS Kutno Seniorzy, KS Kutno Juniorzy, Klub Kibica Krośniewianka, Expom Krośniewice oraz MKS Expom Krośniewianka.

Pierwsze wyniki w turnieju wskazały potencjalnych faworytów memoriału. Swoje pierwsze mecze wygrały drużyny KS Kutno Seniorzy, Expom Krośniewice oraz MKS Expom Krośniewianka.

Już w drugiej serii gier pierwsze dwie drużyny stoczyły pojedynek między sobą. Nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy Expomu, którzy ograli podpiecznych Sławomira Ryszkiewicza 2:1.

Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Tak było i tym razem. Po dwóch zwycięstwach Expom Krośniewice stracił punkty z Klubem Kibica Krośniewianka. Obie drużyny strzeliły po dwie bramki.

Konsekwentnie punkty zbierała Krośniewianka demolując drużyny, które spotkała na drodze. Kolejno 9:2 z Klubem Kibica Krośniewianka, 5:0 z Juniorami KS-u Kutno oraz 6:0 z Expomem Krośniewice.

Ostatnie spotkanie w memoriale zapowiadało się na prawdziwy hit. Drużyna MKS Expom Krośniewianka mierzyła się z KS-em Kutno. Spotkanie z wieloma podtekstami. Po bramkach Michała Dopieralskiego i Marcina Błaszczyka lepsi okazali się krośniewiccy piłkarze.

Piłkarze Krośniewianki wykazali się bardzo miłym gestem wobec rodziny tragicznie zmarłego kolegi, która wręczała nagrody oraz wyróżnienia indywidualne. Puchar za zwycięstwo w turnieju został przekazany rodzinie Krzysztofa.

Wyniki:

 • KS Kutno Seniorzy - Klub Kibica Krośniewianka 7:2
 • KS Kutno Juniorzy - Expom Krośniewice 1:4
 • MKS Expom Krośniewianka - Klub Kibica Krośniewianka 9:2
 • KS Kutno Seniorzy - Expom Krośniewice 1:2
 • MKS Expom Krośniewianka - KS Kutno Juniorzy 5:0
 • Expom Krośniewice - Klub Kibica Krośniewianka 2:2
 • KS Kutno Juniorzy - KS Kutno Seniorzy 2:10
 • MKS Expom Krośniewianka - Expom Krośniewice 6:0
 • KS Kutno Juniorzy - Klub Kibica Krośniewianka 1:2
 • MKS Expom Krośniewianka - KS Kutno Seniorzy 2:0
Klasyfikacja końcowa:

 1. MKS Expom Krośniewianka
 2. Expom Krośniewice
 3. KS Kutno Seniorzy
 4. Klub Kibica Krośniewianka
 5. KS Kutno Juniorzy
MVP turnieju: Rafał Więcek (Expom Krośniewice)
Bramkarz turnieju: Marcin Błaszczyk (MKS Expom Krośniewianka)

MKS Expom Krośniewianka: Marcin Błaszczyk - Gracjan Zagajewski, Kamil Zagajewski, Rafał Szymczak, Michał Szymczak, Bartłomiej Hartwich, Tomasz Pląskowski, Michał Dopieralski, Marcin Sztygiel, Krystian Osiński, Łukasz Hartwich (kierownik).

Sponsorami zawodów byli Piekarnia Krośniewice, NZOZ "Zdrowie" Elżbieta Kacprzak, Paweł Górnik Radny Miasta i Gminy Krośniewice oraz Expom Krośniewice.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE