Kujawiak Kowal 2:5 MKS Kutno

Kujawiak Kowal 2:5 MKS Kutno - Zdjęcie główne

WydarzeniaW dzisiejszym sparingowym meczu w Kowalu, MKS Kutno pokonał 5:2 (4:0) Kujawiaka Kowal.Mecz rozgrywany był na bocznym boisku obiektu im. Kazimierza Górskiego.

Już od początku spotkania piłkarze Miejskiego KS-u zaczęli atakować bramkę gospodarzy. Pierwsze strzały bronił bramkarz Kujawiaka, ale w 9' przy dobitce Marka Kowalskiego był bez szans.

Po utracie bramki Kujawiacy chcieli jak najszybciej wyrównać, lecz ich akcje były rozbijane przez kutnowską obronę. W 23' swój kunszt pokazał Rafał Więcek zdobywając bramkę na 0:2. Na dwudziestym metrze przyjął piłkę na klatkę piersiową, podbił dwa razy kolanem i strzałem z prostego podbicia umieścił ją w siatce.

W 39' i 42' swoją obecność na boisku zaznaczył Janusz Jonczyk zdobywając dwie bramki po indywidualnych akcjach. Do przerwy wynik 0:4

Na początku drugiej połowy po groźnych strzałach gospodarzy, kilka razy interweniować musiał bramkarz MKS-u, Michał Karski. W 55' wrzutkę w pole karne na gola zamienił ... zawodnik Kujawiaka Kowal pakując piłkę w swojej bramce.

Miejscowi potrafili odpowiedzieć tylko dwoma bramkami strzelonymi przez Jankowskiego i Kutkowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 (4:0) dla Miejskiego Klubu Sportowego "Kutno".

Skład MKS-u : Karski - Kopczyński, Tomasz Kowalski, Piotr Kudelski, Chmurski - Dymkiewicz, Więcek, Jacek Walczak - Michalski (75' Pierzchała), Marek