Reklama

Reklama

Kutnianin wydaje kolejny wstrząsający kryminał. Premiera lada dzień!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już za kilka dni, nakładem wydawnictwa Muza, ukaże się nowa powieść kryminalna pochodzącego z Kutna Macieja Kaźmierczaka. „Porzuceni" to kolejny w dorobku tego autora, klimatyczny i trzymający w napięciu thriller, którego akcja dzieje się w Łodzi. Premierę książki zaplanowano na 5 października.

Reklama

Maciej Kaźmierczak pochodzi z Kutna, jest absolwentem II LO im. Jana Kasprowicza. Obecnie, od kilku lat, mieszka w Łodzi. Na swoim koncie ma zbiór opowiadań „Zwierzyna" (2015) oraz powieści:„Polowanie na kaczki" (2017), „Wszechmocny" (2018) „Dziennikarz" (2020), „Martwy ptak" (2021), "Nikt" (2022). Opublikował kilkadziesiąt opowiadań, za jedno z nich został nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Prowadzi pesymistyczny profil „Lepiej nie będzie", a także znany jest pod pseudonimem Poważny Postczłowiek.

O czym opowiada nowe dzieło Macieja Kaźmierczaka, "Porzuceni"?

W jednym z łódzkich parków odnaleziono truchła psów. Pod nimi znajdowało się także ciało zaginionego przed tygodniem chłopca. Świadkiem odkrycia tego makabrycznego cmentarzyska była Malwina Król. Tego samego dnia okazuje się, że z domu dziecka, w którym pracuje Malwina, zniknął jeden z podopiecznych - dziewięcioletni Marcin. Chłopiec pobiegł za uciekającym psem i już nie wrócił. Policja nie łączy obu tych spraw, do momentu aż do śledczych z Łodzi zgłasza się komisarz z Gdańska.

„Porzuceni" to kolejny świetny łódzki kryminał w dorobku Macieja Kaźmierczaka. Doskonała pogrążona w mroku fabuła i świetne połączenie wątku detektywistycznego z psychologicznym. Lektura przyprawia o dreszcze, miesza w głowie i do samego końca nie pozwala odgadnąć co jest prawdą, a co jedynie złudzeniem...

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy