Reklama

Reklama

Kutno: Tak dobrze nie było od ponad 30 lat! Rekordowo niskie bezrobocie pod koniec roku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Kutno: Tak dobrze nie było od ponad 30 lat! Rekordowo niskie bezrobocie pod koniec roku  - Zdjęcie główne

Kutno: Tak dobrze nie było od ponad 30 lat! Rekordowo niskie bezrobocie pod koniec roku | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Listopad okazał się być w Kutnie miesiącem z rekordowo niskim bezrobociem w skali całego roku. To jednak nie wszystko. Dane wskazują, że bez pracy pozostawało wtedy najmniej osób od 1989 roku, a zatem od 32 lat.

Reklama

Facebookowy profil Invest in Kutno podał najnowsze statystyki odnośnie poziomu bezrobocia w naszym mieście. Jak się okazuje dane za listopad przedstawiają się rekorodowo.

- 1167 - liczba bezrobotnych w Kutnie na koniec listopada 2021 r. To najniższe bezrobocie odnotowane w historii miasta po 1989 r. – czytamy.

Warto wspomnieć, że wrzesień i październik również wypadały pod tym kątem bardzo dobrze. Wówczas bez pracy pozostawały 1182 osoby. Najwięcej bezrobotnych mieliśmy za to w lutym. Było ich wówczas 1327. To jednocześnie jedyny miesiąc w tym roku, kiedy liczba ta przekroczyła 1300 osób. 

Od tego czasu liczba bezrobotnych stopniowo spadała. Jak informuje Invest in Kutno, duży wpływ na to może mieć powstanie Podstrefy Kutno z dużą ilością miejsc pracy dla mieszkańców. 

- Bez wątpienia, powstanie Podstrefy Kutno, miało i wciąż ma wpływ na taki wynik bezrobocia. Generalnie, jest to sukces wszystkich kutnowskich przedsiębiorców, którzy generują coraz więcej miejsc pracy. Cieszymy się, że Was mamy – czytamy. 

Więcej szczegółów odnośnie poziomu bezrobocia w Kutnie w tym roku znajdziecie na grafice poniżej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE