Reklama

Reklama

Kutnowska Galeria Różana: Duży wzrost obrotów. Mają pojawić się nowe i rozpoznawalne sklepy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Kutnowska Galeria Różana: Duży wzrost obrotów. Mają pojawić się nowe i rozpoznawalne sklepy - Zdjęcie główne

Kutnowska galeria handlowa - Galeria Różana - odnotowała duży wzrost obrotów. Zapowiedziano, że pojawią się tam nowe sklepy | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Spory wzrost liczby klientów i wzrost obrotów, a także zapowiedź pojawienia się marek dotąd nieobecnych w naszych okolicach. Kutnowska Galeria Różana już jest miejscem, które chętnie odwiedzają mieszkańcy Kutna i okolicznych miast, dlatego nie można wykluczyć, że po zwiększeniu oferty tego punktu klientów jeszcze przybędzie.

Reklama

Obszerny artykuł na temat kutnowskiej galerii handlowej pojawił się kilka dni temu na branżowym portalu - retailnet.pl. O obiekcie porozmawiano z MMG - firmą zarządzającą placówką.

– Galeria Różna konsekwentnie buduje swoją trwałą przewagę konkurencyjną. Obecny poziom najmu wynosi 100 procent, a zainteresowanie klientów i osiągane stabilne wyniki sprzedażowe pozwalają nam na dalszy rozwój. Do grona najemców dołączą niebawem nowe, rozpoznawalne marki i będzie to ich debiut w regionie - mówi Anna Polak, Head of Leasing MMG dla retailnet.pl.

Portal przypomina, że w sąsiedztwie galerii znajduje się Leroy Merlin. Dzięki temu klienci w krótkim czasie mogą korzystać zarówno z oferty Galerii, jak i popularnego marketu budowalnego.

– Obserwujemy nieustające zainteresowanie najemców przestrzenią w Galerii Różanej, co daje nam możliwość budowania portfolio marek najbardziej pożądanych wśród mieszkańców regionu. Dobrze skomponowana oferta zakupowa przyniosła 60- procentowy wzrost obrotów i blisko 40- procentowe zwiększenie liczby klientów w okresie od lutego do maja 2022. Natomiast z pierwszych danych zebranych dla czerwca 2022 wynika rekordowa w całej historii obiektu odwiedzalność na poziomie ponad 220 000 Klientów. To oznacza, że w pierwszych sześciu miesiącach skumulowana ilość klientów przekroczyła 1 100 000, co jest wynikiem bardzo satysfakcjonującym– dodaje Remigiusz Królikowski, Doradca Zarządu MMG w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Osoby odpowiedzialne za Galerię podkreślają, że ważna jest dla nich marka Kutna, dlatego wspierają m.in. Święto Róży, oraz współpracują z miastem i instytucjami mu podległymi. Od 2019 roku wcześniejsze MMG Center Kutno zmieniło nazwę na Galerię Różaną.

Więcej najświeższych informacji z kutnowskiej galerii handlowej w artykule retailnet.pl.

Galeria Różana jest nowoczesnym i regionalnym centrum, o powierzchni handlowej 16 100 m2. Obiekt został oddany do użytku w 2014 roku jako odpowiedź na potrzeby mieszkańców miasta.

- W portfolio centrum znajdują się marki z różnych kategorii zakupowych, m.in.: mody, artykułów wnętrzarskich i RTV, zdrowia i urody, sportu czy biżuterii. Wśród najemców wyróżniamy polskie i zagraniczne sieci handlowe takie jak: H&M, Jysk, Media Expert, Reserved, Mohito, Sinsay, Diverse, Cropp Town, 4F, Martes Sport, CCC, Rossmann i Briju. Centrum oferuje 490 naziemnych miejsc parkingowych - przypomina Galeria Różana w swoich materiałach prasowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy