Reklama

Reklama

Kutnowska straż miejska szuka nowego funkcjonariusza. Jakie warunki trzeba spełnić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Kutnowska straż miejska szuka nowego funkcjonariusza. Jakie warunki trzeba spełnić? - Zdjęcie główne

Straż miejska w Kutnie szuka nowego funkcjonariusza | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Straż Miejska w Kutnie szuka nowego pracownika. Osoby zainteresowane tą pracą powinny złożyć stosowne dokumenty najpóźniej 5 stycznia 2023 roku. Jakie warunki należy spełnić?

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko aplikanta straży miejskiej.

Praca odbywa się w trybie zmianowym, jest podzielona na wykonywanie obowiązków w terenie, oraz w biurze. Aplikant podpisze umowę na cały etat na czas określony.

- Osoba podejmująca pracę na stanowisku strażnika miejskiego po raz pierwszy zatrudniana jest na czas określony, nie dłuższy niż 12 miesięcy w ramach którego odbywa szkolenie podstawowe zakończone egzaminem – czytamy w ogłoszeniu o naborze.

Wśród niezbędnych wymagań wymieniono obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, co najmniej średnie wykształcenie, nieposzlakowaną opinię, posiadanie pełnych zdolności do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych.

Kandydat nie może mieć na swoim koncie prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Aplikant musi cechować się sprawnością fizyczną i psychiczną, oraz mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Wśród dodatkowych wymagań wymieniono posiadanie prawa jazdy kat. B, upoważnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi, umiejętność obsługi komputera, rzetelność i dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Warto również posiadać dodatkowe uprawnienia z zakresu ratownictwa medycznego.

Wśród obowiązków nowego strażnika miejskiego znajdzie się m.in. ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych, czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego, zabezpieczenie miejsc różnorodnych zdarzeń, doprowadzenie osób nietrzeźwych do miejsc ich zamieszkania lub do kutnowskiej policji, obsługa miejskiego monitoringu, czy uczestnictwo w zabezpieczeniu imprez masowych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy