Reklama

Reklama

Firma z Kutna z nagrodą i w prestiżowym gronie! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutno ma kolejny powód do dumy. Przedstawiciele firmy AMZ Kutno przywieźli do swojej siedziby nagrodę otrzymaną w trakcie gali „Biznes na Plus”.

Reklama

Frima AMZ Kutno w swoich mediach społecznościowych poinformowała, że w trakcie gali Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”, będącej częścią XV Europejskiego Forum Gospodarczego otrzymała ważne wyróżnienie.

- Otrzymaliśmy Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii „Sukcesja z sukcesem”. Nagroda przyznawana jest za szczególne zasługi w dziedzinie innowacyjności, celem uhonorowania i promowania przedsiębiorstw, które w swojej komunikacji z rynkiem, najaktywniej podkreślają rodzinny charakter firmy, prowadząc spójne i ciekawe działania promocyjne oraz w kreatywny sposób odwołują się do mitu założycielskiego – mówią przedstawiciele AMZ Kutno.

Jak dodali nagroda trafia do firmy, która wyróżnia się w swojej działalności najlepszymi praktykami w zakresie prowadzenia biznesu odpowiedzialnego oraz opartego na wartościach.

- Bardzo dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie – podkreśla AMZ Kutno.

W sumie statuetki wręczano w sześciu kategoriach. Laureatem w kategorii „Świadomi w biznesie - Nagroda Publiczności” został RTS Widzew Łódź. „Debiut roku” przypadł firmie Connected VR, a kategorii „Łódzkie zaprogramowane na przyszłość” laur otrzymała firma APS-EKOINNOWACJE.

IRENA STRUNIEC ENTERPRISE to firma, która zwyciężyła w kategorii „Międzynarodowy Sukces”.

- „Biznes na PLUS” zdominowały firmy z sektora ceramicznego. Nagrodę Zarządu Województwa Łódzkiego otrzymały bowiem ex aequo Ceramika Paradyż oraz GrupaTubadzinEng. Laureatem „Nagrody Specjalnej” zostały Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A – podaje Łódzkie dla Biznesu.

W galerii zdjęcia z uroczystej gali.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy