Reklama

Reklama

Kutnowski magistrat z kontrolą w schronisku w Wojtyszkach. Co wykazała ta wizyta? [WIDEO/ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 22 paź 2021 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Schronisko dla zwierząt w Wojtyszkach od dłuższego czasu nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Z tego powodu dość często poddawane jest szczegółowym kontrolom, które jak do tej pory nie wykazały większych nieprawidłowości. Jak było tym razem?

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie poinformował w mediach społecznościowych o przeprowadzonej ostatnio kontroli w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wojtyszkach oraz zachęcił do adopcji pupili. Jak wypadły wyniki tych odwiedzin? 

- Razem z kontrolą z urzędu byli też radni Rady Miasta Kutno. P.S. Kontrola nie wykazała żadnych nieprawidłowości. P.S. 2 Jak widać pieski z terenu Kutna mają się dobrze i czekają na ludzi o dobrych serduszkach, którzy je przygarną – czytamy w zamieszczonym poście. 

Na stronie Biura Zieleni Miejskiej znajduje się zakładka, dzięki której możemy poznać szczegóły dotyczące adopcji psów odłowionych z Kutna. Zobaczycie tam także fotografie i krótkie opisy zwierząt. Kilkanaście zdjęć bezpańskich zwierząt z Kutna zamieściliśmy też w galerii. 

- Zachęcamy do obejrzenia, choć może to dla niektórych być wyciskacz łez, ale być może dzięki temu znajdziecie swojego nowego przyjaciela – zaznacza magistrat. 

Listę bezpańskich zwierząt wraz ze zdjęciami znajdziecie też na stronie www.hotelzwierzat.com, w wyszukiwarce wpisując KUTNO MIASTO. 

Jeśli chcecie przygarnąć pupila, możecie zadzwonić pod numer 512-324-940 lub 505 541 103. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE