Reklama

Reklama

Maszyna wciągnęła 39-latka. Mężczyzny nie udało się uratować

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe(archiwum)

Maszyna wciągnęła 39-latka. Mężczyzny nie udało się uratować - Zdjęcie główne

W Kwiatkowku w gminie Góra św. Małgorzaty doszło do tragicznego wypadku przy pracach rolniczych | foto poglądowe(archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w jednej z miejscowości naszego regionu. W jego wyniku zginał 39-letni mężczyzna.

Reklama

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy informację o tym wypadku otrzymało w sobotę (12 listopada) chwilę po godzinie 13:00.

Oficer prasowy KP PSP w Łęczycy asp. Grzegorz Sobiński przekazuje nam, że podczas prac rolniczych i obsługi jednej z maszyn 39-letni mężczyzna został przez nią wciągnięty.

- Do zdarzenia doszło w miejscowości Kwiatkówek w gminie Góra św. Małgorzaty. Nasze działania przede wszystkim polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wydobyciu osoby poszkodowanej z maszyny rolniczej – mówi asp. Grzegorz Sobiński.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego. Niestety, życia 39-latka nie udało się uratować i stwierdzono jego zgon.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej – dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Łęczyca i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze św. Małgorzaty. Działania zakończono po godzinie 13:40.

Sobotni wypadek komentuje łęczycka policja, o czym piszemy w OSOBNYM ARTYKULE.

Straż pożarna i policja wielokrotnie apelowały o to, by w trakcie prac polowych pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i wykonywać je w prawidłowy sposób. Pozwala to ograniczyć ryzyko wystąpienia zagrożeń i wypadków.

W jednym z komunikatów podkreślano, że za każdym razem należy bezwzględnie stosować się do wskazań podanych w instrukcjach obsługi przy eksploatacji maszyn rolniczych i innych z napędem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy