Minimalna przegrana AZS

Minimalna przegrana AZS - Zdjęcie główne

WydarzeniaDzisiaj w ramach finałów strefowych koszykówki drużyna AZS WSGK Agroma Kutno zmierzyła się w sali SP nr 9 z Księżakiem Łowicz. Kutnowscy koszykarze przegrali minimalnie - 79:76, w kwartach: 25:21, 14:19, 15:14 i 19:25."To był ostry i szybki mecz. Raz prowadziliśmy my, a innym razem przeciwnik, i tak na przemian. Niestety końcówka meczu przechyliła się na niekorzyść dla nas.Jesteśmy niezawodoleni" - komentuje kierownik drużyny, Mirosław Szczepanik.Najlepiej punktowali: P. Niewiadomski (19), K. Jażdżewski (12), Ł. Mąkolski (10), K. Tarnachowicz (10) i P. Wyżykowski (10).

W drugim meczu, o godz. 18:00, spotkały się drużyny AZS UMK Toruń i WTK Włocławek. Zespół z Włocławka wygrał 84:66, w kwartach: 18:18, 19:14, 25:21 i 22:13.