Mistrzostwa Krośniewic w futsalu +30

Mistrzostwa Krośniewic w futsalu +30 - Zdjęcie główne

WydarzeniaW dniu 1 kwietnia 2006 r. (sobota) odbyły się w hali sportowej w Krośniewicach I Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu + 30 (zawodników z rocznika 1976 i starszych) o Puchar Prezesa SRS "Libero" Kutno.Podczas turnieju obowiązywały przepisy Komisji ds. Futsalu PZPN. Zawody sędziowali Andrzej Marczak i Wiesław Wasilewski. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym mecz + rewanż, każde spotkanie trwało 2x10 minut.Okazały puchar za zajęcie I miejsca ufundowany przez prezesa S.R.S. Libero Kutno powędrował do drużyny: Technix–Hurtap Łęczyca. II miejsce zajęła drużyna Expomu Krośniewice nieznacznie ustępując zespołowi z Łęczycy w dwumeczu: w pierwszym meczu 3:2, w drugim 1:3 (gol Grzegorza Bernardziaka na 1 sekundę przed końcową syreną zapewnił zwycięstwo Technixowi), Puchar za zajęcie III miejsca przypadł Libero Kutno. Królem strzelców (statuetka) został Marceli Śmiałek z drużyny Expomu Krośniewice zdobywca 8 bramek.