MKS gromi LKS Różycę

MKS gromi LKS Różycę - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:2326]MKS Kutno po dobrym spotkaniu rozgromił LKS Rożycę 5:1 (1:0). Bramki dla podopiecznych Pawła Ślęzaka zdobyli trzy Michał Rosiak oraz po jednej Mariusz Jakubowski i Marcin Górczyński. Na boisku jak i na trybunach panowała piknikowa atmosfera.W składzie MKS-u nie zobaczyliśmy Radosława Saganiaka (mecz juniorów) oraz Pawła Ocetka (kontuzja). Natomiast po kilkumiesięcznej przerwie na V ligowym boisku pojawił się Rafał Więcek.Spotkanie rozpoczęło się od ataków MKS-u, a bliscy zdobycia bramki byli Janusz Jonczyk i Marek Kowalski. Po dwudziestu minutach zarysowała się widoczna przewaga MKS-u, lecz goście również groźnie atakowali i gdyby niekilka dobrych interwencji Irka Kamińskiego moglibyśmy niespodziewanie przegrywać.[img:2347] [img:2348] [img:2349]

[img:2350] [img:2351] [img:2352]

W 36' bramkę otwierającą wynik, strzałem obok słupka zdobył niezawodny ostatnio Mariusz Jakubowski. Na uwagę zasługuje bardzo dobre podanie Tomka Karczewskiego, które otworzyło drogę do bramki. Do końca pierwszej odsłony nie padło już więcej goli i "Emkaesiacy" schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.

Początek drugiej połowy to niemalże kopia ostatniego kwadransa pierwszej odsłony gry. Zmasowane ataki gospodarzy skutecznie rozbijali zawodnicy z Różycy. W 54' sędzia odgwizduje faul na 25 metrze. Do piłki podbiega Michał Rosiak i ku radości licznie zgromadzonej publiczności pięknym strzałem zdobywa bramkę na 2:0.

Druga bramka niemalże "ustawiła" spotkanie, ale MKS nie spoczął na laurach i cały czas atakował. W 67' swoją drugą bramkę w meczu zdobył strzałem głową Michał Rosiak, a 3' później po raz kolejny pokazał swój kunszt i po minięciu sześciu zawodników wpakował futbolówkę do siatki.

Rozluźnieni prowadzeniem kutnianie pozwolili w 72' wbić sobie bramkę. Strzelcem honorowego gola dla LKS-u był Marek Wiosna. Chwilę po stracie gola na placu gry pojawił się Marcin Górczyński, który w ostatnich meczach drużyny rezerwowej strzela bramki jak na zawołanie.

W 81' "Góra" odwdzięczył się trenerowi i zdobywając bramkę ustalił wynik spotkania na 5:1 dla kutnowskiego teamu.

Piłkarze MKS-u rozegrali nieco lepsze spotkanie niż z Orłem, choć po meczu trener nie ukrywał, że nie jest do końca zadowolony. Cieszyć może natomiast wynik i widoczna chęć gry ze strony kutnian.

Nie zawiodła również kutnowska publiczność i mimo "Kutnowskiej Majówki" licznie (ok. 700 osób) przybyła na mecz, aby dopingować swoją kochaną drużynę.

Skład MKS-u : Kamiński - Karczewski, Tomek Kowalski, Kudelski - Jaśkiewicz (65' Łukasz Górczyński), Burdak (76' Tobiasz Puścian - ligowy debiut), Jakubowski, Więcek (k), Marek Kowalski - Rosiak, Jonczyk (73' Marcin Górczyński)

Skład LKS-u : Szablewski - Łowiński, Wiosna, Bogus, Dałek - Markowski, Jatczak, Kilian, Pawlak - Myszkowski, Wroblewski

Bramki dla MKS : Michał Rosiak 54' 67' 70' , Mariusz Jakubowski 36' , Marcin Górczyński 81'. Dla LKS : Marek Wiosna 72'

[img:2354] [img:2355] [img:2356]