MKS gromi Pabianice

MKS gromi Pabianice - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:6832]MKS Kutno rozgromił 7:1 (3:1) PTC Pabianice w meczu 22. kolejki V ligi łódzkiej.Kutnianie już od pierwszych minut byli zdecydowanie lepsi od swoich dzisiejszych rywali i w 8 minucie bramkę na 1:0 zdobył Michał Rosiak.Kolejne minuty to jednak wyrównana gra obu jedenastek, a w 38 minucie bramkę dającą remis zdobył Kacper Kosmala. Radość "fioletowych" nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ 60 sekund później piłkę w siatce umieścił Michał Rosiak.Wynik pierwszej połowy strzałem głową ustalił Paweł Ocetek.[img:6831] [img:6833] [img:6834]Więcej zdjęć z meczu na stronie kibiców

W drugiej części meczu na boisku istnieli tylko gospodarze wspierani dopingiem przez kutnowskich fanów, którzy zaprezentowali małą oprawę w postaci kilku kilogramów konfetti oraz mini-kartoniady.

W 47 minucie swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie strzałem głową zdobył 18-letni Rafał Puścian. Kolejna bramka padła dopiero 14 minut przed końcem meczu. Na listę strzelców wpisał się Sylwester Płacheta, który "otworzył worek z bramkami". Cztery minuty później gola zdobył Mariusz Jakubowski, a w 83 minucie wynik meczu ustalił Michał Rosiak, który pięknym strzałem w samo "okienko" skompletował hat-tricka.
Po ostatnim gwizdku piłkarze podziękowali kibicom za doping i na Kościuszki 26 rozpoczęło się świętowanie zwycięstwa. Już w środę o 16:00 w Rzgowie "mecz sezonu" z Zawiszą.

MKS Kutno - PTC Pabianice 7:1 (3:1)