MKS gromi w sparingu

MKS gromi w sparingu - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:4855]MKS Kutno rozgromił w sparingowym meczu piątoligową Jutrzenkę Warta aż 9:2 (5:2). Spotkanie zostało rozegrane na boisku przy ulicy Oziębłowskiego."Żółto-niebiescy", w których składzie zabrakło Pawła Ocetka, Tomasza Kowalskiego oraz Ireneusza Kamińskiego od pierwszych minut zepchnęli przeciwników do obrony. Po kwadransie gry było już 2:0 dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisali się Sylwester Płacheta (14 min.) oraz Michał Rosiak (15 min.).

Kolejne minuty to popisy Łukasza Górczyńskiego, który dwukrotnie pokonał goalkeepera Jutrzenki (21 i 29 min.). Później do głosu doszli goście, którzy za sprawą Piotra Sajdy zdobyli dwie bramki. Wynik pierwszej odsłony meczu na 5:2 ładnym strzałem o poprzeczkę ustalił Michał Rosiak.

Druga połowa spotkania była niemalże kopią pierwszej części meczu. MKS cały czas atakował i zdobywał bramki, a goście rzadko przekraczali linię środkową boiska.

Już w 53 minucie na 6:2 podwyższył Mariusz Jaśkiewicz. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 70 minuty, wtedy to rzut karny na gola zamienił Mariusz Jakubowski. Osiem minut później hat-tricka skompletował Michał Rosiak, a w 85 minucie kolejny rzut karny wykorzystał popularny "Mario".

Wynik mógł, a nawet powinien być wyższy, jednak nasi piłkarze zlekceważyli rywali i zamiast strzelać kolejne gole woleli "pobawić się" z nimi, często tracąc piłkę w stuprocentowych sytuacjach strzeleckich.

Jak poinformował nas kierownik MKS Kutno jutro piłkarze rezerw "żółto-niebieskich" zmierzą się o 11:00 na boisku przy ul. Oziębłowskiego z Mazurem Gostynin, a nie jak planowano wcześniej z Górnikiem Kłodawa. Serdecznie zapraszamy !!

MKS Kutno - Jutrzenka Warta 9:2 (5:2)