MKS Kutno 8:0 NER Poddębice

MKS Kutno 8:0 NER Poddębice - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:3565]MKS Kutno po niezłym meczu pokonał bez problemów NER Poddębice 8:0 (2:0).Bramki dla MKS-u zdobyli : po 2 Michał Rosiak (18' 60'), Paweł Ocetek (73' 88') i Michał Łucki (75' 78'), 1 MariuszJaśkiewicz (40') i Marcin Kaliński (83')."Miejscy" przystąpili do tego spotkania bez Mariusza Jakubowskiego (kontuzja) i Marka Kowalskiego (praca). Na ławce rezerwowych jako widz zasiadł Sylwester Płacheta, który najprawdopodobniej zasili kutnowski zespół.[img:3566] [img:3567] [img:3568]Skromna galeria z dzisiejszego sparingu : tutaj

Od początku meczu obie jedenastki nie kwapiły się do ataków. Z minuty na minutę kutnianie częściej gościli pod polem karnym poddębiczan, a w 18' Michał Rosiak dał prowadzenie "Miejskim".

Do pierwszej połowy ataki gospodarzy nie ustawały, a efekt przyniosły w 40' kiedy to "bramkę do szatni" zdobył Mariusz Jaśkiewicz.

Po przerwie trener Ślęzak dał odpocząć podstawowym zawodnikom, wprowadzając na plac gry pięciu rezerwowych.

Piłkarze z ławki chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, dyktując przeciwnikom swoje warunki gry. W 60' po wymanewrowaniu obrońców NER-u swoją drugą bramkę zdobył Michał Rosiak.

Mimo trzybramkowego prowadzenia, "Emkaesiacy" nie zamierzali bronić rezultatu i kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymanaujrzeli grad goli.

Festiwal strzelecki w 73' zainicjował Paweł Ocetek, przesunięty przez trenera na środek pomocy. Później Michał Łucki w ciągu trzech minut (75' 78') dwa razy posłał piłkę do siatki.

Siódmą bramkę dołożył w 83' Marcin Kaliński, a w 88' wynik meczu ustalił Paweł Ocetek, zdobywając bramkę głową.

Skład : Kamiński - Ocetek, Tomek Kowalski, Piotrek Kudelski, Paweł Kudelski - Pilarski, Panek, Jaśkiewicz, Grzegorek - Rosiak, Górczyński
zmiennicy : Łucki, Tomczak, Karczewski, Burdak, Więcek, Kaliński

Jutro o 11:00 rezerwy rozegrają sparing z LZS-em Justynów. Zapraszamy !