MKS Kutno : Błękitni Gąbin 7:2/4:2/

MKS Kutno : Błękitni Gąbin 7:2/4:2/ - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:1413]W dzisiejszym meczu sparingowym Miejski KS pokonał Błękitnych Gąbin aż 7:2 (4:2) ! Dla MKS-u bramki zdobyli : trzy Jonczyk (5' 10' 26'), Michalski (43'), Ocetek (57') i dwie Jakubowski (79'k, 80').W rozegranym w niedzielę meczu druga drużyna MKS Kutno zremisowała 1:1 z Maliną Piątek.(na zdjęciu). Bramkę dla kutnian zdobył: Górczyński Łukasz.

Mecz rozpoczął się od ataków kutnian i już w 5' bramkę dla "miejskich" strzelił Janusz Jonczyk. Kutnianie nie cieszyli się jednak z prowadzenia długo, ponieważ w 10' bramkę wyrównującą zdobył były zawodnik MKS-u, Piotr Widzyński. Kolejne minuty spotkania to popis Jonczyka, który w swoim stylu zdobył dwie ładne bramki.

W 35' drugą bramkę dla Błękitnych strzelił Tomasz Seklecki, która była za razem ostatnim trafieniem gości w tym spotkaniu. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy zabłysnął Michał Michalski, który po pięknym rajdzie prawą stroną boiska i strzale z narożnika pola karnego pokonał bramkarza Gąbina. Do przerwy utrzymał się rezultat 4:2.

W drugiej połowie na boisku istnieli tylko zawodnicy MKS-u Kutno, którzy raz po raz atakowali na bramkę gości. W 57' po dobitce bramkę na 5:2 uzyskał Paweł Ocetek.

Ostatnie dziesięć minut meczu to popis Mariusza Jakubowskiego, który zdobył dwie bramki. Pierwsza z rzutu karnego, zaś sześćdziesiąt sekund później po ładnym strzale z ok. 20 metrów.