MKS przegrywa w Płocku

MKS przegrywa w Płocku - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno w sparingu rozegranym w Płocku uległ tamtejszej Wiśle 1–2 (0–2). Jedynego gola dla "Miejskich" zdobył w 64 minucie niezawodny Rafał Jankowski.W wyjściowej jedenastce żółto-niebieskich znalazło się miejsce dla dwóch nowych nabytków – Jakuba Skrzypca (Lechia Tomaszów Maz.) i Kamila Mazurkiewicza (Widzew Łódź ME). Po przerwie na boisku pojawił się także Michał Mroch (Lider Włocławek).

Kibice na pierwszego gola musieli czekać niemal dwa kwadranse, gdy do siatki kutnian po wzorowej kontrze trafił doświadczony Tomasz Bekas. Cztery minuty później piłkę niefortunnie do własnej bramki skierował Przemysław Michalski.

Po przerwie „Miejscy” zagrali dobre zawody i udało im się udokumentować to jednym trafieniem. W 64 minucie Bartłomieja Danowskiego pokonał najlepszy snajper III ligi łódzko-mazowieckiej, Rafał Jankowski.

Graliśmy na świetnie przygotowanym boisku i mecz mógł się podobać kibicom. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się z pozytywnej strony i jestem dobrej myśli – mówiAndrzej Królak, kierownik MKS.

Wisła Płock 2–1 MKS Kutno
Bekas 31, Michalski 35 sam. – Jankowski 64

Wisła Płock: Danowski – Nadolski, Ganowicz, Karwan, Grzelak – Hlousek, Adamczyk, Bekas, Żaglewski – Lewandowski, Twardowski; II połowa: Danowski – Nadolski, Pacan, Ganowicz, Hus – Chwastek, Wyczałkowski, Nowacki, Lewandowski – Sekulski, Wiśniewski

MKS Kutno: Skrzypiec – Grzybowski, Przemysław Michalski (46 Rutkowski), Dopierała, Kowalczyk – Znyk, Mazurkiewicz (46 Mroch), Sobczak, Płacheta – Ohagwu (46 Skrzynecki), Jankowski