Reklama

Reklama

Mundurowi zagrali dla Pana Łukasza. Udało się zebrać ponad 23 tys. zł!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook: Barbara Stępniak, wójt gminy Szczawin Kościelny

Mundurowi zagrali dla Pana Łukasza. Udało się zebrać ponad 23 tys. zł! - Zdjęcie główne

Mundurowi zagrali dla Pana Łukasza. Udało się zebrać ponad 23 tys. zł! | foto Facebook: Barbara Stępniak, wójt gminy Szczawin Kościelny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W minioną niedzielę (11.12) mundurowi z całego regionu wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej na rzecz Łukasza Jagodzkiego - gostynińskiego policjanta, który na początku tego roku uległ poważnemu wypadkowi. Podczas imprezy udało się zebrać łącznie ponad 23 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Pana Łukasza.

Reklama

W niedzielę (11.12) w hali sportowej MOSiR w Gostyninie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej służb mundurowych organizowany przez związki zawodowe gostynińskich policjantów NSZZ Policjantów pod hasłem „Niebieski Mikołaj - Gramy dla Jagody”. Celem było zebranie środków na leczenie gostynińskiego policjanta Łukasza Jagodzkiego.

Organizatorzy turnieju zagwarantowali wiele atrakcji dla wszystkich zgromadzonych.

- Goście mogli zjeść wspaniałe potrawy oraz słodkości przyrządzone przez koła gospodyń wiejskich oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Dla najmłodszych naszych gości przygotowane były zajęcia z animatorem dla dzieci oraz udotepniona przez jednego ze sponsorów fotobudka 360. Ponadto w trakcie przerwy na hali wystąpiły mażoretki „ Libra” z Gostynina, których występ cieszył się ogromnym zaciekawieniem - mówi mł. asp. Paweł Klimek, oficer prasowy KPP w Gostyninie.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn służb mundurowych m.in. z Gostynina, Kutna, Włocławka, Płocka i Żuromina.

Poniżej kwalifikacja  końcowa trzech najlepszych drużyn turnieju:

I miejsce drużyna z KMP we Włocławku

II miejsce drużyna KOZZD w Gostyninie

III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie

- W imieniu organizatorów oraz Łukasza i jego rodziny dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc oraz wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce pieniędzy dla Łukasza - dodają policjanci.

Przypomnijmy, Łukasz Jagodzki uległ poważnemu wypadkowi na początku tego roku podczas rodzinnych ferii w górach. Od tego czasu wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji, o czym pisaliśmy już na łamach na KCI m.in. TUTAJ.

Na stronie siepomaga.pl cały czas możecie wesprzeć zbiórkę na rzecz policjanta. 

Info: KPP Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy