Reklama

Reklama

Najnowsze premiery w kinach w Kutnie i Łęczycy! Sprawdź pełny repertuar

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

Najnowsze premiery w kinach w Kutnie i Łęczycy! Sprawdź pełny repertuar - Zdjęcie główne

Najnowsze premiery w kinach w Kutnie i Łęczycy! Sprawdź pełny repertuar | foto poglądowe/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz kolejny w kinach w naszym regionie będzie można zobaczyć najciekawsze filmowe premiery w ostatnim czasie. Znajdzie się coś dla najmłodszych, ale także dla miłośników komedii i kina fantasy. Czeka nas również kolejny pokaz w kinie plenerowym na Placu Wolności.

Reklama

Kutnowski Dom Kultury 

Kutnowski Dom Kultury zaprasza od dzisiaj na trzy ciekawe premiery. Jeszcze do środy (4 sierpnia) można także obejrzeć „Krainę smoków”, zatem jeśli jeszcze nie mieliście okazji, kupujcie bilety. 

30 lipiec – 4 sierpień „Raya i ostatni smok”, godz. 16:00:

„Raya i ostatni smok” zabiera nas w ekscytującą, epicką podróż do fantastycznego świata Kumandry, w którym dawno, dawno temu ludzie i smoki żyli razem w harmonii. Kiedy złe siły zagroziły tej krainie, smoki się poświęciły, aby ocalić ludzkość. Obecnie, czyli 500 lat po tym wydarzeniu, to samo zło powraca. Samotna wojowniczka Raya usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie. Podczas swojej niezwykłej podróży Raya nauczy się jednak, że do ratowania świata będzie potrzebowała nie tylko smoka, ale też pracy zespołowej i wzajemnego zaufania.

30 lipiec – 4 sierpień „Zielony Rycerz. Green Knight”, godz. 18:15:

„Zielony Rycerz. Green Knight” to ekscytująca opowieść o czasach, kiedy honor był wszystkim, a życie bez honoru niczym. Oparta jest na rozsławionej przez J.R.R. Tolkiena legendzie o Rycerzach Okrągłego Stołu.

30 lipiec – 4 sierpień „Cwaniaki z Hollywood", godz. 20:30:

Robert De Niro, Morgan Freeman i Tommy Lee Jones w komedii o tym, że nigdzie tak nie kręcą jak w Hollywood! Zatrudnić. Ubezpieczyć. Zabić! Najskuteczniejsza recepta na sukces w branży filmowej.

Kino Górnik w Łęczycy 

Kino Górnik zaprasza na uwielbiane przez widzów filmy, które już od jakiegoś czasu wyświetlane są na tamtejszym ekranie, m.in. „Luca”, „Kraina smoków”, „Mustang z dzikiej doliny: Droga do wolności”, „Raya i ostatni smok” czy „Snake Eyes: Geneza G.I. Joe”.

Nie zabraknie jednak nowości. Już dzisiaj można zobaczyć chociażby „Zielonego Rycerza” i „Cwaniaków z Hollywood” . Co jeszcze?

„Wyprawa do dżungli”:

 Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia.

„Małżeństwo na skróty”:

Teddy budzi się po swoim weselu i odkrywa, że co kilka minut przeskakuje do kolejnego roku swojego życia.

Pełny repertuar z godzinami projekcji znajdziecie TUTAJ. Na stronie można także kupić lub zarezerwować bilet.

Kino plenerowe

Po zeszłotygodniowym pierwszym pokazie kina plenerowego kutnianie jeszcze raz będą mieli okazję obejrzeć film pod chmurką. W niedzielę, 1 sierpnia, zaplanowano pokaz „Miasta 44”. Projekcja połączona jest z obchodami 77. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Start filmu o 21:00. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE