Reklama

Reklama

Niemiecki przykład

Opublikowano: 26 kwietnia 2006 20:24
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Na zaproszenie Grupy Tönsmeier w dniach 19–22 kwietnia prezydent Zbigniew Burzyński uczestniczył w warsztatach pt. "Gospodarka odpadami – doświadczenia i perspektywy" w Porta Westfalica w Niemczech. Wizyta związana była z koniecznością dostosowania gospodarki odpadami do wymogów unijnych. Od 2012 ten obowiązek spadnie na gminy.

Reklama

-Po zakończeniu okresu przejściowego na wysypiska nie będzie mógł trafiać materiał nieprzerobiony. Niemcy mieli na dostosowanie 12 lat, ale nie zdążyli i połowa wysypisk została zamknięta - mówi prezydent Zbigniew Burzyński -Potrzebne są nowe wysypiska, które będą obsługiwać obszar zamieszkany przez 200-250 tys. ludzi. Potrzebna jest więc inwestycja ponadpowiatowa.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni przedstawiciele samorządowych miast polskich, związków gmin, z którymi Grupa TEV współpracuje oraz prezesi spółek TEV działających na obszarze Polski. Koszty zakwaterowania oraz wyżywienia pokrył organizator warsztatów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.