Reklama

Reklama

Nieznany mężczyzna zginął potrącony przez pociąg. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 18 lis 2021 12:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wciąż nie wiadomo kto w poniedziałek zginął w wyniku wypadku pod Kutnem. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę, którego tożsamość jest nieznana, dlatego policja prosi o pomoc.

Reklama

Śmierć nieznanego mężczyzny po potraceniu przez pociąg

Policjanci z Kutna pod nadzorem prokuratury rejonowej z Łęczycy wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło w miejscowości Nowe Kutnowskie w gminie Krośniewice. W wyniku potrącenia przez pociąg zginał mężczyzna, którego tożsamość wciąż nie jest znana.

O śmiertelenym potrąceniu mężczyzny na torowisku w miejscowości Nowe Kutniowskie informowaliśmy 15 listopada 2021 roku.

- Ofiara wypadku była ubrana w kurtkę zimową koloru zielonego, bluzę koloru niebieskiego typu polar zapinana pod szyję (z logo kota w okolicy klatki piersiowej), czapka koloru brązowego - opisuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Policja apeluje, by zgłosił się do niej każdy, kto posiada informacje informację kto mógł być ubrany w sposób opisany przez podkom. E. Machnik lub ma inną wiedzę na temat tego wypadku, która mogłaby pomóc w identyfikacji zwłok. Z mundurowymi można kontaktować się telefonicznie: 47 842 21 00.

Kulisy śmiertelnego wypadku pod Kutnem

Do tego wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 20.30. Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił osobę pieszą. Nie miejsce zadysponowano strażaków z jednostki ratowniczo-gaśniczej Kutno, druhów ochotniczej straży pożarnej z Krośniewic, policję i straż ochrony kolei.

Poczatkowo nieznana była nawet płeć osoby zmarłej

- Około godz.20.20 na torowisku w miejscowości Nowe Kutnowskie pociąg towarowy relacji Świnoujście - Płock potrącił mężczyznę idącego wzdłuż torowiska. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz przeprowadzili oględziny. Analiza zebranego materiału pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia i ustalić personalia ofiary wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzą śledczy z kutnowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy – informowała nas krótko po zdarzeniu podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)