Reklama

Reklama

Nowa Żabka wskoczyła na mapę Kutna [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Było ich sporo, teraz jest jeszcze więcej - w sobotę w Kutnie otwaty został kolejny sklep spod szyldu Żabka. Ile jest ich już w naszym mieście? Jak wygląda umowa franczyzowa z Żabką?

Reklama

Nowy rok, nowa Żabka

 

Nowy sklep z logiem zielonego płaza uruchomiono przy ul. Sienkiewicza 3. Jest to drugi punkt Żabki otwarty na tej ulicy i jeden z kilkunastu działających w mieście róż. Liczne grono Żabek w Kutnie uzupełniają sklepy zlokalizowane przy ul: Staszica, Troczewskiego, Kościuszki, Sowińskiego, Korczaka, Podrzecznej, Barlickiego, 29 Listopada, Wyszyńskiego, Sempołowskiej i Chrobrego.

Sklepy franczyzowe pod szyldem Żabki zyskują coraz większa popularność. Łącznie w całej Polsce działa już ponad 7 tys. franczyzobiorców. Na start każdy z nich otrzymuje od sieci wyposażony i zatowarowany sklep oraz pakiet szkoleń, wsparcie serwisowe, zaplecze technologiczne i logistyczne.

Jak zostać franczyzobiorcą Żabki?

 

Przedsiębiorcom, którzy przystępują do sieci na zasadzie umowy franczyzowej, Żabka zapewnia odpowiednio dobraną lokalizację sklepu, wynajmuje lokal oraz wyposaża placówkę i zapewnia stałe zatowarowanie. Wartość gotowego sklepu franczyzowego sięga około 400 tys. zł. Środki własne, które każdy przedsiębiorca musi wnieść do współpracy w ramach franczyzy są przeznaczane na zakup kasy fiskalnej czy koncesję na sprzedaż alkoholu (koszt zwracany przez sieć po 3 miesiącach współpracy).

Franczyzobiorcy są zabezpieczeni przed trudną sytuacją na rynku energii i gazu, ponosząc stałą, zryczałtowaną opłatę za media - pozwala to ograniczyć ryzyko wzrostu kosztów ich obecnej i przyszłej działalność.

Jak każdy przedsiębiorca w Polsce, także i franczyzobiorca Żabki musi spełniać wszelkie wymogi prawne związane z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Do jego obowiązków należy m.in. uiszczanie zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego, kontrola kosztów, a także wszelkie kwestie pracownicze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy