Reklama

Reklama

Obrady Rady Miasta. Kutnowscy radni chcą przyznać 25 tysięcy złotych nagrody dla…

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Obrady Rady Miasta. Kutnowscy radni chcą przyznać 25 tysięcy złotych nagrody dla… - Zdjęcie główne

Dziś odbywa się sesja rady miasta. W jej trakcie rani zdecydują o nagrodznie dla Hospicjum Kutnowskiego | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś odbywa się sesja Rady Miasta Kutno. Porządek obrad nie jest zbyt bogaty. Jednym z jego punktów jest przyznanie nagrody dla Hospicjum Kutnowskiego.

Reklama

W projekcie uchwały czytamy, że chodzi o 25 tysięcy złotych, które miałyby trafić do Hospicjum Kutnowskiego. Ma to być nagroda za wybitne zasługi w dziedzinie ochrony zdrowia, polegające na prowadzeniu na terenie miasta hospicjum domowego i stacjonarnego, które zapewniają opiekę hospicyjno-paliatywną. 

- Stowarzyszenie Hospicjum Kutnowskie jest jedyną organizacją na terenie Kutna, które od 25 lat sprawuje bezpośrednią opiekę nad osobami chorymi i ich rodzinami w najtrudniejszym okresie choroby nowotworowej, świadcząc pomoc w formie opieki medycznej, psychologicznej i duchowej – czytamy w projekcie uchwały.

W uzasadnieniu uchwały napisano, że pod koniec lipca do Rady Miasta Kutno wpłynął wniosek grupy radnych Rady Miasta Kutno o przyznanie Nagrody Miasta Kutno Stowarzyszeniu Hospicjum Kutnowskie. Wnioski o przyznanie Nagrody opiniuje komisja doraźna Rady Miasta Kutno: Komisja Wyróżnień Honorowych i Nagród Miasta Kutno bezwzględną większością głosów. Komisja zaopiniowała wniosek jednogłośnie pozytywnie.

 Nagrody przyznaje Rada Miasta Kutno w drodze uchwały.

Poniżej pełen porządek obrad dzisiejszej sesji:

1.Otwarcie sesji.

2.Podjęcie uchwał w sprawie:

a) przyznania Nagrody Miasta Kutno; 

b) przyjęcia projektu „Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków”; 

c) przekazania do załatwienia skargi na pracownika Urzędu Miasta Kutno;

d) rozpatrzenia skargi z dnia 15 lipca 2021 r. na niegospodarność Prezydenta Miasta Kutno w zakresie realizacji Gminnego Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt.

3.Zakończenie obrad.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy