Reklama

Reklama

Piękny jubileusz Pani Anieli. Kutnianka kończy dziś 100 lat! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś 100. rocznicę urodzin obchodzi kolejna mieszkanka Kutna, Pani Aniela. Z tej okazji odwiedził ją prezydent Zbigniew Burzyński, który złożył Jubilatce gratulacje, wyrazy wielkiego szacunku oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Reklama

Kolejna mieszkanka Kutna dołączyła do grona 100-latków. Pani Aniela urodziła się 1 lutego 1923 roku w miejscowości Ślemień (powiat żywiecki) w woj. śląskim. Już jako młodej osobie przyszło jej doświadczać trudnych czasów wojennych.

- Z okupowanej Polski została wywieziona do przymusowych robót w Niemczech. Uroczystość zaślubin z mężem Henrykiem odbyła się 10 marca 1947 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w miejscowości Stronie Śląskie. Tworzyli udany związek, pełen miłości i wzajemnego szacunku przez 34 lata - informuje Joanna Brylska, kierownik Biura Prasowego UM Kutno.

Jubilatka to bardzo ciepła, pogodna i troskliwa osoba. Z uwagi na bardzo dobrą pamięć często dzieląca się swoimi wspomnieniami z najbliższymi. Zawsze otoczona troskliwą opieką najpierw syna Zbigniewa, a obecnie wnucząt: Agnieszki, Małgorzaty i Pawła. Pani Aniela doczekała się trojga prawnucząt: Patrycji, Zofii i Wojciecha.

Serdecznie gratulujemy pani Anieli pięknego jubileuszu oraz życzymy wielu kolejnych lat w tak dobrym zdrowiu i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Info: UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy