Reklama

Reklama

Pilot lądował między blokami w powiecie kutnowskim. Jest nagranie [ZDJĘCIA/WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj strażacy z powiatu kutnowskiego mieli sporo pracy nie tylko z uwagi na załamanie pogody. W międzyczasie ich zadaniem było zabezpieczenie lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Reklama

Pracowite popołudnie strażaków

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kutno i okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych kilkunastokrotnie alarmowo wyjeżdżali wczoraj do zdarzeń związanych z pogodą. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak podaje portal tulodz.pl, straż pożarna w naszym powiecie interweniowała 16-krotnie w związku z usuwaniem skutków popołudniowej nawałnicy.

To jednak nie wszystko. Facebookowy profil Straż Pożarna 24/7 podaje, że druhowie z Żychlina byli dysponowani także do innych działań.

- Jednostka OSP Żychlin miała jeszcze 2 wyjazdy. Jeden z nich to była plama ropopochodna w miejscowości Buszków. Drugi wyjazd dot. starszego pana, który potrzebował pilnej pomocy specjalistycznej. Na miejsce wezwano karetkę, śmigłowiec LPR HEMS oraz 2 zastępy straży pożarnej – relacjonuje Straż Pożarna 24/7.

Film z lądowania między blokami w powiecie kutnowskim

W Żychlinie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 16. Lądowisko oprócz wspomnianych druhów zabezpieczali także strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kutno.

Poniżej znajduje się film z lądowania maszyny, z kolei w galerii znajdują się zdjęcia. Autorem  zdjęć jest Straż Pożarna 24/7, film z kolei znalazł się na kanle YouTube Straż Pożarna 24 (w galerii także screeny z filmiku).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy