Reklama

Reklama

Plac zabaw w Parku Traugutta w coraz gorszym stanie?

Opublikowano: pt, 28 sie 2015 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stan placów zabaw w Kutnie od jakiegoś czasu sukcesywnie ulega poprawie. W kolejce do remontu nadal czeka jednak plac w Parku Traugutta, który z roku na rok wygląda coraz gorzej. Połamane szczebelki, zniszczone, niestabilne huśtawki i pomazane sprzęty - taki widok spotykają kutnianie chcący udać się tam ze swoimi pociechami.

Reklama

Mieszkańcy coraz częściej uskarżają się na skandaliczny stan placu zabaw. Jedna ze skarg wpłynęła także do naszej redakcji. Autorka e-maila, pani Wioleta, zwróciła uwagę nie tylko na mało atrakcyjny wygląd sprzętów, ale także potencjalnie niebezpieczeństwo, jakie wywołuje korzystanie z nich.

- Na ławki, fontanny, tabliczki z nazwami ulic pieniądze są. Ale bezpieczeństwo dzieci zostało zupełnie pominięte - dodała kobieta.

Choć istotnie wygląd placu zabaw nie zachęca do korzystania z niego, a stan sprzętów zdaje się stanowić zagrożenie dla dzieci, to na jego remonttrzeba będzie trochę poczekać. Jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta, budowa nowego placu zabaw planowana jest w przyszłym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)