Reklama

Reklama

Początek września pod znakiem szczepień. Po raz kolejny przyjadą do powiatu kutnowskiego szczepić mieszkańców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Początek września pod znakiem szczepień. Po raz kolejny przyjadą do powiatu kutnowskiego szczepić mieszkańców - Zdjęcie główne

Szczepieniobusy znów przyjadą do powiatu kutnowskiego | foto Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwszy tydzień września zapowiada się intensywnie dla łódzkich szczepieniobusów, które już od początku sierpnia krążą po całym województwie. Już za kilka dni znowu odwiedzą powiat kutnowski. Gdzie dokładnie pojawią się tym razem?

Reklama

Objazdowe punkty szczepień to akcja prowadzona przez Łódzki Urząd Wojewódzki w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Jej zadaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób w gminach, gdzie poziom wyszczepienia jest niski lub tam, gdzie mieszkańcom najtrudniej było dotrzeć do punktów szczepień.

Szczepienia w mobilnych punktach wykonywane są jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson, a skorzystali z nich już m.in. mieszkańcy Bedlna, Dąbrowic i Łaniąt.

- Zasady w punkcie są bardzo proste: wystarczy, że masz już wystawione e-skierowanie. Bez rejestracji i zapisów na konkretną godzinę będziesz mógł skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson – podaje Łódzki Urząd Wojewódzki.

Harmonogram na najbliższy tydzień:

Już 1 września (środa) szczepieniobus stanie przy Szkole Podstawowej w Strzegocinie, a skorzystać z niego będzie można w godzinach 9:00 – 13:00. 

2 września (czwartek) szczepieniobus zawita do Żychlina, gdzie będzie można go spotkać w godzinach 9:00 – 14:00 przy Urzędzie Gminy (99-320 Żychlin, ul. Barlickiego 15 a).

5 września (niedziela) szczepieniobus przyjedzie też do Krośniewic. Pojawi się na Placu Wolności przy kościele od 11:00 do 15:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE