Reklama

Reklama

Podpalenie w powiecie kutnowskim. Gmina wyznaczyła nagrodę za wskazanie piromana

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Krośniewice

Podpalenie w powiecie kutnowskim. Gmina wyznaczyła nagrodę za wskazanie piromana  - Zdjęcie główne

Gmina Dąbrowice wyznaczyła nagrodę za pomoc w złapaniu podpalacza | foto OSP Krośniewice

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają poszukiwania piromana, który 12 stycznia doprowadził do pożaru sterty słomy w gminie Dąbrowice. Dla osoby, która pomoże we wskazaniu sprawcy, wyznaczono atrakcyjną nagrodę pieniężną.

Reklama

Przypomnijmy, zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie 12 stycznia około godz. 21:00. Do akcji zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: JRG Kutno, OSP Krośniewice, OSP Dąbrowice i OSP Grochów.

Jak donosili wówczas druhowie z OSP Krośniewice, po dojeździe na miejsce strażacy zastali płonącą stertę słomy. Działania straży pożarnej zakończyły się po godz. 2 w nocy. 

Prawdopodobną przyczyną pożaru okazało się podpalenie, co jak podkreślają władze i mieszkańcy, powtarzało się w tym rejonie już wcześniej. W związku z tym w poszukiwania piromana zaangażowały się również władze gminy. Wójt gminy Dąbrowice, Dorota Dąbrowska, poinformowała w mediach społecznościowych o nagrodzie pieniężnej za pomoc we wskazaniu sprawcy podpaleń. 

- Nagroda 2000 zł za pomoc we wskazaniu sprawcy podpaleń na terenie naszej gminy. Wszelkie informacje prosimy kierować pod numer alarmowy 997 lub bezpośrednio na  Komisariat Policji w Krośniewicach 24 252 52 10 – informuje Dorota Dąbrowska. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy