Reklama

Poetycki dzień

Opublikowano:
Autor:

Poetycki dzień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już jutro w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca drużyny reprezentujące kutnowskie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne wezmą udział w turnieju sprawdzającym możliwości ich wyobraźni językowej.

 

Zawody rozpoczną się o godzinie 16:30. W przerwie turnieju, przeznaczonej na obrady jury, jego uczestnicy oraz pozostała publiczność będzie mogła wziąć udział w spotkaniu autorskim prezentującym dwóch poetów związanych z łódzkim wydawnictwem „Kwadratura” specjalizującym się w poezji.

 

Pierwszym z gości jest poeta Piotr Grobliński kierownik i pomysłodawca tego wydawnictwa, drugim Kacper Płusa, który w roku ubiegłym wydał w Kwadraturze swoją debiutancką książkę nagrodzoną prestiżową nagrodą za poetycki debiut książkowy.

 

Obaj poeci już w Kutnie bywali, a jeszcze nigdy dotąd nie mieli tu własnych spotkań autorskich. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

O godzinie 19:15 przewidziane jest ogłoszenie wyników turnieju i wręczenie nagród. Kutnowski Dom Kultury zaprasza wszystkich, którym bliska jest sprawa wyobraźni. Wstęp wolny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE