Reklama

Reklama

Pojedź na Agro Show 2015

Opublikowano: ndz, 30 sie 2015 10:53
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)
 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec zalogowany

  [quote=~mie]Obecny Senator 2 kadencji jest biurem turystycznym Mając do wyboru Błaszczyka a Walczewskiego to wole w. 100% Walczewskiego[/quote] No widzisz, a ja nie jestem ograniczony do wyboru jednego z tych panów. Lista kandydatów, a w związku z tym i możliwości, jest znacznie dłuższa. Dla mnie kwestia wyboru między p. Walczewskim, a p. Błaszczykiem w ogóle nie istnieje. [quote=~sprawiedliwość]Do mieszkańca jakiś Dęblin ty jesteś fachowcy w sejmie czy w senacie ale ubaw[/quote] Cokolwiek masz na myśli wyzywając mnie od "Dęblina"(bardzo ciekawe miasto swoją drogą), jak rozumiem, koniecznie chcesz legitymizować stan w którym w sejmie i senacie reprezentują nas ludzie znani przede wszystkim z tego, że SĄ, bo pojawiają się w mediach. To, że w tej chwili tacy ludzie w sejmie są, nie jest wystarczającym argumentem przemawiającym za tym, aby pojawiali się tam nowi, ale tacy sami. To, że ktoś zabiera dzieciaki na wycieczkę, to fajna sprawa. Zwłaszcza dla dzieciaków. Ale to jednocześnie trochę za mało, żeby zdobyć zaufanie potencjalnego wyborcy, zainteresowanego przede wszystkim rozwojem tego kraju, a nie permanentnym blokowaniem. Czepiasz się burmistrz Krośniewic i masz do tego prawo. Ale przecież ktoś ją wybrał na to stanowisko. Ja nie, bo mieszkam w Kutnie.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  sprawiedliwość zalogowany

  Do mieszkańca jakiś Dęblin ty jesteś fachowcy w sejmie czy w senacie ale ubaw wystarczy ze burmistrzowa jestffachowcem do inwestycji i rozwoju gminy mogliśmy mieć drugi Tuszyn a dzięki jej decyzją na my trzeci świat ale Baska służbowa bryka z kierowcą się wozi ekspert od rozwoju

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  mie zalogowany

  Obecny Senator 2 kadencji jest biurem turystycznym Mając do wyboru Błaszczyka a Walczewskiego to wole w. 100% Walczewskiego

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec zalogowany

  [quote=~głos ludu ]Do mieszkańca ty chyba na pusty łeb upadles co radny może gospodarczo działać jak burmistrz blokuje wszystko i ma w mojej ocenie chorą wizję zagłady krosniewic dobrze ze są tacy radni jak Pan Tomasz Walczewski i Pani Stolarczyk którzy bezinteresownie za własne pieniądze organizują coś dla ludzi w przeciwieństwie do radnych którzy sami napychaja swoje kieszenie i przez 4 lata biorą diety i nic nie robią BrawoPanie Tomaszu tak trzymać[/quote] Pusty łeb to masz raczej ty klakierze. Ale każdy wybiera wg. własnego uznania i własnej inteligencji. Ty najwyraźniej wybierasz do sejmu i senatu tych, którzy organizują najciekawsze wycieczki. Szczerze gratuluję rozumu. Jednak sejm i senat to nie biura turystyczne, tam potrzebni są specjaliści, ale akurat nie od wycieczek.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  zalogowany

  co ma rozwoj gminy w ktorej mieszka kilka tys. ludzi do pustego nie do konca zorganizowanego przez w/w radnych wycieczka(oni tylko przyjmuja zapisy)

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  głos ludu zalogowany

  Do mieszkańca ty chyba na pusty łeb upadles co radny może gospodarczo działać jak burmistrz blokuje wszystko i ma w mojej ocenie chorą wizję zagłady krosniewic dobrze ze są tacy radni jak Pan Tomasz Walczewski i Pani Stolarczyk którzy bezinteresownie za własne pieniądze organizują coś dla ludzi w przeciwieństwie do radnych którzy sami napychaja swoje kieszenie i przez 4 lata biorą diety i nic nie robią BrawoPanie Tomaszu tak trzymać

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec zalogowany

  [quote=~Wyborca]Brawo Panie Tomku. Zagłosuję na Pana. Widzę Pana zaangażowanie w sprawy mieszkańców. Myślę, że w senacie będzie miał jeszcze więcej sposobności aby pomagać mieszkańcom naszego regionu.[/quote] A ja na Pana nie zagłosuję. Preferuję kandydatów, którzy chcą rozwiązywać realne problemy mieszkańców na płaszczyźnie społeczno-gospodarczej i mają pomysł jak to zrobić. Osoby z "parciem na szkło" zapraszam do telewizji, a nie do sejmu czy senatu.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  Wyborca zalogowany

  Brawo Panie Tomku. Zagłosuję na Pana. Widzę Pana zaangażowanie w sprawy mieszkańców. Myślę, że w senacie będzie miał jeszcze więcej sposobności aby pomagać mieszkańcom naszego regionu.