Reklama

Polacy i Ukraińcy awanturowali się w centrum Kutna

Opublikowano:
Autor:

Polacy i Ukraińcy awanturowali się w centrum Kutna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O tym, że Kutno staje się miastem atrakcyjnym dla obywateli różnych państw nie trzeba nikogo przekonywać. Nasz rynek pracy jest bardzo zachęcający zwłaszcza dla przybyszów zza wschodniej granicy. Dlatego co jakiś czas powraca pytanie – czy obecność obcokrajowców niesie za sobą ryzyko pojawienia się różnych napięć społecznych? Zdarzają się bowiem takie sytuacje jak ta sprzed kilku dni.

Zdaniem niektórych mieszkańców Kutna, do mniejszych lub większych awantur między Polakami a Ukraińcami dochodzi co jakiś czas. Głównie ma to miejsce w godzinach wieczornych w weekendy, kiedy kwitnie życie towarzyskie przy alkoholowych trunkach.

Policja ostatni taki fakt odnotowała w niedzielę, kiedy doszło do, na szczęście, niegroźnej awantury w samym centrum miasta.

- 10 czerwca po godz. 16 podejmowaliśmy interwencję na ul. Barlickiego, gdzie sprzeczali się między sobą obywatele Polski i Ukrainy. Byli pod wpływem alkoholu. Interwencję zakończyliśmy na pouczeniu – mówi nam st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

A jakie jest Wasze zdanie na temat obcokrajowców w Kutnie?

fot. archiwum, poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE