Reklama

Reklama

Poważny wypadek z udziałem osobówki. Lądował śmigłowiec LPR, ranne dwie osoby [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości znajdującej się na pograniczu powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Ranne zostały dwie osoby. Do działań ratowniczych zadysponowano liczne siły, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Reklama

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego doszło w poniedziałek około godziny 9:30 w miejscowości Mazew Kolonia na granicy powiatów kutnowskiego i łęczyckiego.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Daszynie informują, że do działań zadysponowano zastęp z ich jednostki, trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Łęczyca i jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Sobótce.

Oprócz strażaków na miejscu pracowali policjanci, załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, oraz załogi naziemnych zespołów ratownictwa medycznego. 

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i lądowiska dla maszyny LPR, odłączeniu akumulatora w rozbitym pojeździe, odłączeniu w nim instalacji LPG i pomocy w transporcie osoby rannej do śmigłowca.

Akcja straży pożarnej trwała ponad 2,5 godziny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy