Reklama

Reklama

Powiat Kutnowski bawił się razem z Cleo! Za nami wielka impreza! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 23 kwi 2022 14:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj z okazji otwarcia częściowo zrekonstruowanego grodziska w Tumie odbyła się duża impreza. Pojawiła się na niej delegacja Powiatu Kutnowskiego. Gwiazdą wieczoru była znana piosenkarka - Cleo.

Reklama

O otwarciu nowej atrakcji turystycznej w naszym regionie pisaliśmy wczoraj w poniższych artykułach:

Z kolei po południu w Tumie odbyła się duża impreza - Piknik Województwa Łódzkiego "Historia z Funduszami Europejskimi". Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, takich jak:

  • Zabawy i atrakcje dla dzieci
  • Punkt beneficjenta i informacji o Funduszach Europejskich
  • Występ Zespołów Lokalnych
  • Poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejski
  • Pokazy walk rycerskich
  • Średniowieczna wioska
  • Koncert Cleo
 

Cleo w trakcie swojej kariery współpracowała z takimi artystami jak Onar, WSRH, czy Donatan. Z tym ostatnim zajęła 14. miejsce w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Ma na koncie diamentową płytę, trzy potrójne platynowe, cztery platynowe i złotą.

Jest laureatką Superjedynek i Eska Music Awords, występowała na największych i najpopularniejszych festiwalach naszego kraju.

Z pierwszą płytą dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów i singli otrzymała jedną diamentową płytę, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą. TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal. 

Brała udział w kilku programach rozrywkowych jako uczestniczka i juror.

W imprezie z okazji otwarcia grodziska uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Kutnowskiego: Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tomasz Marciniak, Radny Powiatu Kutnowskiego Marek Drabik, oraz Pracownicy Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Oprócz tego w imprezie brali udział: Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, senator Przemysław Błaszczyk, poseł Tadeusz Woźniak i wójt Gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska.

Stoisko Starostwa Powiatowego w Kutnie odwiedził Radny Miasta Kutno Bartosz Czechowski. Z kolei piekarnia w Dąbrowicach przekazała Starostwu pieczywo.

Na samym stoisku do wygrania były Powiatowe Gadżety w loterii zakręconej kołem.

- Mieszkańcy Naszego Powiatu cenią sobie historię, a Tum jest bardzo blisko nas. Odwiedzający mogą przenieść się do czasów wczesnośredniowiecznej Polski, zobaczyć fosę, bramy oraz drewnianą wieżę i studnię. Podczas wydarzenia Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Dąbrowice miały poczęstunek w postaci pysznych kanapek ze smalcem i ogórkiem - mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy