Reklama

Reklama

Powstaje wódka "Kutnowska"! Skąd taki pomysł? Kiedy będzie można ją kupić?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Galeria Alkoholi Narutowicza

Powstaje wódka "Kutnowska"! Skąd taki pomysł? Kiedy będzie można ją kupić? - Zdjęcie główne

Wkrótce w sklepach pojawi się wódka "Kutnowska" | foto Galeria Alkoholi Narutowicza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już wkrótce do sprzedaży ma trafić nowa wódka o nazwie… "Kutnowska". Jej pomysłodawca podkreśla, że od lat jest bardzo związany z naszym miastem, a sam produkt ma pomóc w promocji Kutna. Dosłownie kilkanaście godzin temu zaprezentowano wygląd etykiety, która znajdzie na butelkach tego trunku.

Reklama

Z zapowiedzi wynika, że wódka powinna pojawić się już pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Wódka klasy premium

Pierwsze zapowiedzi powstania wódki „Kutnowskiej” pojawiły się na początku marca tego roku. Za pomysł odpowiada właściciel „Galerii Alkoholi Narutowicza”.

Właśnie w marcu poinformowano, że wódka będzie produkowana w rozlewni Toruńskich wódek gatunkowych i będzie to wódka ziemniaczana klasy premium. Od razu ruszyły również prace nad szatą graficzną etykiety.

„Kutnowska” z wyjątkową etykietą

O ich efektach poinformowano wczoraj na facebooku. Zgodnie z zapowiedziami etykieta nawiązuje do historii naszego miasta.

- "Kutnowska" tuż tuż. Zanim jednak zobaczymy ją na naszych półkach, chcemy Wam pokazać jak będzie wyglądać nasz zacny trunek. Zgadnijcie jaki budynek znajduje sie na etykiecie, dajcie znać jak Wam sie podoba "KUTNOWSKA" – napisał pomysłodawca stworzenia takiej wódki na facebooku (KLIK).

Warto dodać, że „Kutnowska” ma być dostępna tylko w sklepach spod szyldu „Galerii Alkoholi” (przy Narutowicza i Łąkoszyńskiej).

Skąd pomysł na „Kutnowską”?

Jak właściciel „Galerii Alkoholi” wpadł na pomysł stworzenia takiego trunku? Jak wyjaśnia w mediach społecznościowych, od urodzenia mieszka w Kutnie i bardzo zżył się z tym miastem.

- Zawsze uważałem, że nasze miasto powinno mieć jakieś produkty, które przypomną mieszkańcom, ale przede wszystkim gościom z innych miast, państw o wyjątkowości tego miejsca. Kutno posiada piękne obiekty i bogatą historię, którą warto poznać. Myślę że każdy z Was ma jakieś ulubione zaułki w Kutnie – zaznacza pomysłodawca wódki „Kutnowskiej”.

Na facebooku odbywają się konkursy w których można wygrać butelkę tego jedynego w swoim rodzaju trunku. Co ciekawe również one są skonstruowane tak, by pokazywać pozytywne strony naszego miasta. Wszystko można śledzić TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy