Reklama

Reklama

Pożar w budynku mieszkalnym. Ogień wybuchł w kotłowni, w akcji kilkudziesięciu strażaków [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilkudziesięciu strażaków brało udział w akcji gaśniczej w miejscowości Kiełpieniec (gm. Gostynin) niedaleko granicy powiatu kutnowskiego. Ogień pojawił się w kotłowni w jednym z budynków mieszkalnych.

Reklama

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu. Zgłoszenie o pożarze kotłowni wpłynęło do Dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie 28 czerwca o godz. 21:43. 

- Do pożaru zadysponowano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej PSP w Gostyninie oraz 3 zastępy Ochotniczy Straży Pożarnych z Gostynina oraz Szczawina Kościelnego - mówi oficer prasowy KP PSP w Gostyninie, st.bryg. Andrzej Ledzion.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem objęte jest pomieszczenie kotłowni znajdujące się wewnątrz budynku mieszkalnego. Z okna oraz drzwi widać było silne zadymienie oraz płomienie.

- Działania polegały na o zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w energię elektryczną w budynku, podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się pomieszczenie kotłowni oraz jednego prądu wody w obronie pozostałej części budynku, sprawdzeniu pomieszczeń w całym budynku pod kątem obecności tlenku węgla – wyjaśnia oficer prasowy KP PSP w Gostyninie.

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. Z ogniem walczyło łącznie 25 strażaków.

Info: KP PSP w Gostyninie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy