Reklama

Reklama

Praca szuka człowieka! Urząd Miasta w Kutnie zatrudni ponad 20 osób

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Praca szuka człowieka! Urząd Miasta w Kutnie zatrudni ponad 20 osób - Zdjęcie główne

Praca szuka człowieka! Urząd Miasta w Kutnie zatrudni ponad 20 osób | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poszukuje nowych pracowników. Tym razem nabór prowadzony jest na stanowisko robotnika gospodarczego. Do kiedy należy złożyć dokumenty? Jakie obowiązki czekają na nowo zatrudnionych? Szczegóły poniżej.

Reklama

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno pojawiły się dziś dwa ogłoszenia o naborze na stanowisko robotnika gospodarczego. 

Pierwsze z nich przewiduje zatrudnienie 14 osób na okres od 19 września do 18 grudnia 2022 roku. Będą one wykonywać pracę na stanowisku robotnika gospodarczego w zakresie prac gospodarczo-porządkowych.

Niezbędne dokumenty, jakie kandydaci powinni złożyć to: życiorys /CV/,  list motywacyjny, kserokopia świadectwa pracy z ostatniego miejsca zatrudnienia i oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zapoznaniu się z klauzulą informacyjną w sprawie rekrutacji. W przypadku niepełnosprawności osoby należy złożyć też kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać wymagane dokumenty w Urzędzie Miasta Kutno (pok. nr 226) od 11 do 22 lipca w godzinach 8:00 – 12:00. 

Druga oferta dotyczy zatrudnienia 9 osób na okres od 1 września 2022 do 28 lutego 2023 w ramach robót publicznych: 7 z nich będzie wykonywać prace gospodarczo-porządkowe oraz niektóre czynności związane z kierowaniem ruchem drogowym, 2 pozostałe tylko prace gospodarczo-porządkowe.

Wykaz i termin składania wymaganych dokumentów pozostaje taki sam, jak w przypadku pierwszego ogłoszenia.

Pełną treść ogłoszeń, załączniki i więcej szczegółów znajdziecie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy