Reklama

Reklama

Prezes kutnowskiego szpitala: „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentek”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Prezes kutnowskiego szpitala: „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentek” - Zdjęcie główne

Kutnowski Szpital Samorządowy wznowa działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj informowaliśmy o tym, że Kutnowski Szpital Samorządowy wznowa działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w podstawowym zakresie. Dziś sprawę komentuje dyrekcja placówki.

Reklama

O decyzji wojewody w tej sprawie informowaliśmy W TYM MIEJSCU. Dziś również prezes placówki wydał w tej sprawie komunikat.

- Z dniem 12 grudnia 2020 roku wznawiamy działalność Oddziału Ginekologiczno- Położniczego. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentek z terenu miasta i powiatu kutnowskiego, Zarząd Kutnowskiego Szpitala Samorządowego sp. z o.o. zawnioskował do Wojewody Łódzkiego o wyrażenie zgody na przywrócenie działalności Oddziału do stanu sprzed pandemii – informuje Artur Gur, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Wczoraj kutnowski szpital otrzymał zgodę zgodę — decyzję o takiej możliwości od 12 grudnia b.r. 

- Jednocześnie zapewniamy, iż pomimo dalszego działania Szpitala jako Placówka II poziomu zabezpieczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, jesteśmy gotowi do przyjmowania pacjentek zarówno zarażonych wirusem, jak i pacjentek (ciężarnych i nie tylko) niezarażonych, zapewniając naszym Paniom odpowiedni poziom bezpieczeństwa sanitarno- epidemiologicznego – podkreśla Artur Gur.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy