Reklama

Reklama

Prezes kutnowskiego szpitala: „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentek”

Opublikowano: śr, 9 gru 2020 08:28
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Prezes kutnowskiego szpitala: „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentek” - Zdjęcie główne

Kutnowski Szpital Samorządowy wznowa działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj informowaliśmy o tym, że Kutnowski Szpital Samorządowy wznowa działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w podstawowym zakresie. Dziś sprawę komentuje dyrekcja placówki.

Reklama

O decyzji wojewody w tej sprawie informowaliśmy W TYM MIEJSCU. Dziś również prezes placówki wydał w tej sprawie komunikat.

- Z dniem 12 grudnia 2020 roku wznawiamy działalność Oddziału Ginekologiczno- Położniczego. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentek z terenu miasta i powiatu kutnowskiego, Zarząd Kutnowskiego Szpitala Samorządowego sp. z o.o. zawnioskował do Wojewody Łódzkiego o wyrażenie zgody na przywrócenie działalności Oddziału do stanu sprzed pandemii – informuje Artur Gur, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Wczoraj kutnowski szpital otrzymał zgodę zgodę — decyzję o takiej możliwości od 12 grudnia b.r. 

- Jednocześnie zapewniamy, iż pomimo dalszego działania Szpitala jako Placówka II poziomu zabezpieczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, jesteśmy gotowi do przyjmowania pacjentek zarówno zarażonych wirusem, jak i pacjentek (ciężarnych i nie tylko) niezarażonych, zapewniając naszym Paniom odpowiedni poziom bezpieczeństwa sanitarno- epidemiologicznego – podkreśla Artur Gur.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)
 • rok temu | ocena +0 / -0

  Monika

  Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić... Rozwiń

 • rok temu | ocena +1 / -0

  Pacjentka

  A ja proszę kolejny raz o rehabilitację . Wypisaliscie nas do domu i leżymy w łóżkach a oddzial stoi pusty

  • rok temu | ocena +0 / -0

   Kutnianka

   Proszę otworzyć oddział ortopedii

 • rok temu | ocena +5 / -0

  RENATA

  ORTOPEDIA W OKRESIE ZIMOWYM PRZEDE WSZYSTKIM.

  • rok temu | ocena +1 / -0

   Mieszkanka

   Może zarząd pomyśli o otwarciu ortopedii i neurologii Jesteśmy pozbawieni całkowicie szpitalnego leczenia Jede jedyny szpital na cały powiat zamknięty łącznie z Przychodniami Nikt o tym nie pomyślał W Łodzi szpitali jest o wiele więcej a w Kutnie jedyny szpital zamknięto Więc gdzie mamy się leczy Czy ktoś to w końcu zmieni Obietnice i nic wiecej