Reklama

Reklama

Przez Wrocław przejdzie Marsz dla Jezusa. Poprowadzi go pastor z Kutna

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: marszdlajezusa.pl

Przez Wrocław przejdzie Marsz dla Jezusa. Poprowadzi go pastor z Kutna - Zdjęcie główne

Marsz we Wrocławiu poprowadzi pastor z Kutna | foto marszdlajezusa.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ma być radosny, pokojowy, bez podtekstów politycznych, czy religijnych i dać poczucie wspólnoty wszystkim jego uczestnikom - za tydzień przez Wrocław przejdzie Marsz dla Jezusa. Na jego czele będzie szedł kutnowski duszpasterz, Jerzy Przeradowski.

Reklama

15 sierpnia, o godz. 17:00 wierni wyruszą z Placu Solnego w dwugodzinną trasę wokół centrum miasta, po czym wrócą do punktu wyjścia. Organizatorami  Marszów dla Jezusa są pastorzy i wolontariusze z chrześcijańskich kościołów reprezentujących zróżnicowane środowisko ewangeliczne.

Podkreślają oni, że celem Marszu jest przede wszystkim wywyższenie Jezusa w formie dającej możliwości wszystkim chrześcijanom stanąć ramię w ramię bez podziałów.

- W czasach wzmożonych sporów politycznych, społecznych napięć czy chociażby zmagań z żywiołami nadzieja musi znaleźć solidne oparcie. Ufamy, że Marsz dla Jezusa wskaże właściwy fundament na przyszłość i uwolni dla Wrocławia odrobinę duchowego pokrzepienia - czytamy na stronie marszdlajezusa.pl - Podczas Marszu zawsze śpiewane są pieśni o pogodnym i rytmicznym charakterze, zawsze jest przekazywane proste przesłanie ewangelii oraz na kilku przystanka prowadzona jest modlitwa m.in. o kraj i dane miasto. Jest to zatem wydarzenie, któremu oprócz elementów powagi towarzyszy sporo radości. Impreza będzie miała charakter pokojowy. Jest to marsz „dla”, a nie „przeciw”.

Co ciekawe, koordynatorem wydarzenia jest pastor Kościoła Chrześcijańskiego '"Jezus Żyje", Jerzy Przeradowski. Jak podaje portal halleluja.pl, Jerzy Przeradowski mieszka w Kutnie wraz z żoną i dwójką synów. Na codzień od 25 lat prowadzi pastorską służbę w kilku zborach będąc przede wszystkim nauczy cielem i doradcą. W między czasie koordynuje misyjne projekty lub konferencje (kchp.info.pl). Zostało przygotowanych wiele płyt z jego nauczaniem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy