Remis na początek

Remis na początek - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:3414]W pierwszym meczu sparingowym, MKS Kutno zremisował 3:3 (2:0, 1:1, 0:2) z Kujawiakiem Kowal. Bramki dla "Miejskich" zdobyli : Mariusz Jaśkiewicz (1'), Łukasz Górczyński (24') i Michał Rosiak (40' głową). Spotkanie trwało 3 x 30 minut.Mecz rozpoczął się po myśli MKS-u, bowiem już w 1' bramkę zdobył Mariusz Jaśkiewicz dobijając strzał Mariusza Jakubowskiego. Po zdobyciu bramki MKS cofnął się na własną połowę i więcej z gry mieli piłkarze Kujawiaka, którzy jednak nie potrafili pokonać dobrze broniącego dziś Irka Kamińskiego.[img:3415] [img:3416] [img:3417]

Kutnianie "uśpili" rywali i po wyprowadzeniu kontry zdobyli drugą bramkę, za sprawą Łukasza Górczyńskiego. Na przerwę MKS schodził z dwubramkową przewagą.

W drugiej połowie meczu na 3:0 podwyższył Michał Rosiak, który strzałem głową wykończył ładną akcję całego zespołu. Później swoje umiejętności bramkarskie zaprezentował Tomek Kowalski, który ręką wybił piłkę z linii bramkowej ;-) Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Rafał Jankowski (56').

Trener Ślęzak postanowił, że w ostatniej części meczu, na plac gry wyjdą zawodnicy rezerw oraz juniorzy, co niestety źle wpłynęło na wynik końcowy. Na boisku z "pierwszej jedenastki" został tylko Tomek Kowalski, Rafał Więcek i Łukasz Górczyński. W 74' do bramki strzeżonej przez Michała Karskiego trafił Rafał Tulimowski, a 4' później wynik ustalił Dariusz Wuciński.

Wynik dzisiejszego spotkania to drugorzędna sprawa. Nasi piłkarze dopiero co rozpoczęli treningi i brakuje im kontaktu z piłką. Miejmy nadzieję, że w kolejnych sparingach piłkarze Miejskiego KS-u pokażą kibicom to co lubią najbardziej, czyli dobrą grę, którą dziś mogliśmy obserwować tylko w drugiej części meczu.

Nasze nieoficjalne informacje o zainteresowaniu Tomaszem Kaczmarkiem, Jackiem Bernatem i Michałem Laskowskim potwierdził dziś wiceprezes MKS-u ds. piłki nożnej - Wiesław Wasilewski. Dodatkowo testowani byli dziś Daniel Jonczyk, Marcin Panek oraz Michał Łucki. Do zespołu z wypożyczenia do Toromy Torzym wrócił Paweł Kudelski.

Skład MKS-u : Kamiński - Ocetek, Tomek Kowalski, Piotrek Kudelski, Paweł Kudelski, Więcek - Jakubowski, Jaśkiewicz, Marek Kowalski - Górczyński, Rosiak

zmiennicy : Klekowicki, Karski, Michalski, Panek, Łucki, Jonczyk, Kalupa, Puścian, Kopczyński, Czarnecki