Rezerwy MKS wygrywają

Rezerwy MKS wygrywają - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:4855]Rezerwy MKS Kutno wygrały dziś gładko 6:1 (2:1) z Mazurem Gostynin. Mecz odbył się na boisku przy ul. Oziębłowskiego.W składzie podopiecznych Mieczysława Sztonderskiego wystąpiło dwóch testowanych zawodników występujących dotychczas w KAHLPN w zespole Referees. Mowa o Gajdzie oraz Maślińskim. Obaj rozegrali niezłe zawody, a dodatkowo ten pierwszy umieścił piłkę w siatce drużyny z Gostynina.Mecz niespodziewanie rozpoczął się od straty bramki przez kutnian. W 10 minucie wynik otworzył Patryk Michalski, zdobywając pierwszą i jak się później okazało ostatnią bramkę dla Mazura Gostynin.

W 20 minucie wyrównał testowany Gajda, a dziewiętnaście minut później ostatnią bramkę pierwszej połowy zdobył Michał Michalski.

W drugiej połowie MKS w pełni kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i zdobył jeszcze cztery bramki. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Michał Pilarski, dwukrotnie Michał Michalski oraz Marek Kowalski. Na pochwały zasłużył zdobywca hat-tricka, Michał Michalski, lecz przy odrobinie precyzji i szczęście mógł ustrzelić jeszcze co najmniej dwie bramki.

MKS II Kutno - Mazur Gostynin 6:1 (2:1)