Reklama

Reklama

Rozegrali turniej w scrabble

Opublikowano: 6 grudnia 2017 14:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W bibliotece w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie odbył się Biblioteczny Turniej Mikołajkowy w Scrabble 2017. Zagrało 14 zawodników. Turniej był szczególnie ważny dla debiutantów z klas IV i V szkoły podstawowej, którzy dopiero poznają zasady gry.

Reklama

W tej grupie zwyciężył Wiktor Rojewski z kl. IVa, druga była Maja Augustynowicz z Va, trzecia Klaudia Sierdzan z Va. Pozostali młodzi gracze również dzielnie walczyli o punkty i zwycięstwo w trzech turniejowych rundach. Wśród gimnazjalistów najlepszy był Szymon Kałębasiak z II F. Sędziowali Jeremi Korowajski i Mikołaj Tetkowski z gimnazjalnej kl. III C. Atrakcją była wizyta św. Mikołaja (Jakub Sobczyk III C), który wszystkim rozdał słodycze, kalendarze i upominki .

Turniej stanowi jedną z form przygotowania się do rozgrywek międzyszkolnych, szczególnie XVI Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Scrabble Kutno 2017, które odbędą się w maju 2018 r. w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych we współpracy z Programem Scrabble w Szkole.
W sobotę 9 grudnia przed uczniami zmagania na ogólnopolskim X Turnieju Mikołajkowym Scrabble w Warszawie, dokąd Biblioteczne Koło Scrabble LITERKA z SP nr 2 wybiera się z kółkami scrabble z SP nr 4 i 6.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)